Dzisiaj jest środa, 01 Lut 2023
Znajdujesz sie w:     Home
Znów udany rok 2019/2020 - Sukcesy sportowe uczniów SP 23 Lublin PDF Drukuj Email
piątek, 25 września 2020 16:23

W czwartek 24 września 2020 r. w Ratuszu odbyło się spotkanie podsumowujące Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin 2019/2020. Najlepszym szkołom gratulacje i nagrody za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wręczyła Pani Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, która podziękowała wszystkim za zaangażowanie w tym trudnym czasie. Ponadto uczestniczył Pan Jakub Kosowski Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin wraz z pracownikami.

W tym ważnym momencie nasza szkoła uczestniczyła na czele z Panem Dyrektorem Kamilem Dąbrowskim i nauczycielem wychowania fizycznego Pawłem Janowskim, szkolnym koordynatorem rozgrywek oraz  Martyną Zakrzewską, uczennicą klasy VII C, która w minionym roku szkolnym wywalczyła wiele medali, reprezentując SP 23  na arenie miejskiej i wojewódzkiej.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, o niezwykłym sukcesie jaki osiągnęła nasza szkoła. Na każdym z poziomów kształcenia uplasowaliśmy się na podium! Zdjęcia w GALERII >>>

Igrzyska Dzieci dziewcząt (klasy 1-6) - 3 miejsce

Igrzyska Dzieci chłopców - 3 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt (klasy 7-8) - 1 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców - 2 miejsce

Więcej…
 
IV runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 września 2020 00:00

IV runda zawodów O Laur Lubelskiego Koziołka zakończona. Podopieczni Justyny Rdest i Tomasza Chmury, zawodnicy UKS SP 23 Lublin z klasy 2a i 3a po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni.
Wyniki: http://live.megatiming.pl/bujak/2020/09_12_lublin/wyniki.pdf
Zdjęcia w GALERII >>>

 
Dodatkowe zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email

Dodatkowe zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, naszych uczniów z klas I-VIII zapisy do świetlicy na rok szkolny 2020/2021 są nadal możliwe. Prosimy o wypełnienie w wersji elektronicznej –  ,,Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej” i przesłanie jej w formie załącznika na adres mailowy szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożenie w szkole w wyznaczonym miejscu (skrzynka w holu szkoły) do dnia 15.09.2020 r.

Karta zgłoszenia do pobrania: wersja.odt >>>, wersja doc >>>, wersja pdf >>>

 
Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii PDF Drukuj Email
środa, 02 września 2020 07:19

 

Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury oraz Główny Inspektor Sanitarny przygotowali wspólny list dotyczący bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. W liście podkreślili m.in., że zarówno uczniowie korzystający z komunikacji publicznej, jak i szkolnych autobusów są zobowiązani do zasłaniania nosa i ust...

Więcej…
 
List Ministra Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
wtorek, 01 września 2020 07:45

Pełna treść listu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021  list_men.pdf

 
Informacja dla rodziców dzieci z kl. 1-8 PDF Drukuj Email
piątek, 28 sierpnia 2020 13:20

Zapraszamy rodziców kl. 1-8 do składania kart zgłoszenia na obiady do stołówki szkolnej.

Ze względu na wdrożenie nowego systemu informatycznego  szczegółowe zasady korzystania ze stołówki szkolnej oraz umowy będą przygotowane dla Państwa do podpisu w późniejszym terminie.

Informujemy, iż stawka żywieniowa za jeden dzień wynosi: 3,00 zł

Więcej szczegółów i wstępna karta zgłoszenia na obiad w zakładce: informacje dla rodziców - obiady - kliknij tutaj >>>

 
Informacja o rejestracji obecności PDF Drukuj Email
piątek, 28 sierpnia 2020 00:00

Informacje i porady dla rodziców dotyczące mobilnej rejestracji obecności dziecka w oddziałach przedszkolnych przy użyciu aplikacji Obecność Vulcan.

https://lublin.eu/edu/projekt/porady-dla-rodzicow/


 
Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty 2020 PDF Drukuj Email
  1. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w dniu 31 lipca 2020r. wg ustalonego poniżej harmonogramu w budynku szkoły przy ul. Podzamcze 9 w Lublinie przez wychowawców klas Szkoły Podstawowej nr 23 z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa (m.in. zakryte usta i nos-maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu itp.).
  2. Uczniowie lub rodzice uczniów indywidualnie zgłaszają się z własnym długopisem w godzinach wyznaczonych dla poszczególnych klas.
  3. Harmonogram odbierania zaświadczeń:
Więcej…
 
List od Dyrektora Szkoły na zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych PDF Drukuj Email

Kochani Absolwenci i Uczniowie, Szanowni Rodzice! Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

Dzień zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych jest z pewnością okazją do podsumowania i podziękowania za wspólnie spędzony czas i współpracę w roku szkolnym 2019/2020.

 

Drodzy Absolwenci, dziś po raz ostatni przekraczacie próg naszej szkoły. Przez osiem lat byliście jej chlubą. Wasze zaangażowanie w naukę, w liczne akcje i zdobywanie jak najwyższych wyników sprawiały, że odnosiliście sukcesy pod okiem i kierunkiem Waszych nauczycieli - przewodników. To oni niejednokrotnie inspirowali Was do udziału w nich i wytyczali właściwe ścieżki. Jest to także moment, by powiedzieć im: dziękuję!...

 

Więcej…
 
Stypendia - wypłaty PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2020 00:00

Szanowni Państwo

od piątku 26 czerwca w Banku PeKaO S.A przy ul. Królewskiej 1, można odbierać autowypłaty z tytułu stypendium szkolnego dla dzieci za okres styczeń-czerwiec.

Izabela Paluch
pedagog szkolny

 
Odbiór świadectw w dniu 26 czerwca 2020 r. PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie SP 23!

Uprzejmie informujemy, że w dniu zakończenia rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych można odebrać świadectwo i/lub nagrody, dyplomy bezpośrednio kontaktując się z wychowawcą klasy, zgodnie z przedstawionym poniżej zarządzeniem Pana Dyrektora. Mimo, ze na bieżąco Wychowawcy klas informują Państwa o wszelkich ustaleniach, prosimy o zapoznanie się z treścią zarządzenia.

Zarządzenie nr 55/2019/2020

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie z dnia 8 czerwca 2020 r.

 

w sprawie określenia trybu i terminu odbioru świadectw w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Więcej…
 
Rekrutacja uzupełniająca - oddziały "0" PDF Drukuj Email
piątek, 05 czerwca 2020 13:41

Szanowni Państwo,
na stronie miasta w zakładce mieszkańcy znajduje się informacje dotycząca uzupełniającej rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych - https://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/aktualnosci/rekrutacja-uzupelniajaca-do-publicznych-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych,481,1082,1.html

Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole  rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i potrwa do 19 czerwca 2020 r.  Zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 59