Dzisiaj jest poniedziałek, 23 Lip 2018
Znajdujesz sie w:     Home
Czyste powietrze PDF Drukuj Email

17 maja najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego 0 b wraz z wychowawczyniami p. Hanią Manel i Małgorzatą Komstą podsumowali udział w Programie Przedszkolnej Edukacji Antynikotynowej, prezentując swoim starszym kolegom, nauczycielom i rodzicom inscenizację "Czyste powietrze wokół nas".

Mali aktorzy zachęcali do dbania o naszą planetę oraz informowali o szkodliwości i skutkach palenia tytoniu. W inscenizacji wystąpiły również Mamy prezentując wysoki pozom aktorski. Brawo Mamy- bardzo rzadko widzimy Was w tej roli!    M. Komsta

Zapraszamy do naszej GALERII

 
Rowerowa Wiosna PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że Małgosia Stalka uczennica naszej szkoły wygrała w pierwszym konkursie "Rowerowej wiosny" na zdjęcie w drodze do szkoły. Gratulujemy Małgosi i zachęcamy innych do brania udziału w akcji. Atrakcyjne nagrody czekają :)

 
Konkurs Loverowy Lublin PDF Drukuj Email

Informujemy o cyklu konkursów z nagrodami w ramach kampanii "Rowerowa Wiosna", szczegóły na profilu Youtube Wik and Kuba: www.youtube.com/channel/UCC4i0FEz9zxF_4GlmAuyMYQ oraz na stronie: www.facebook.com/wikandkuba/ Konkurs trwa od 14 do 18 maja włącznie, w niedzielę 20 maja będzie ogłoszenie wyników. W następny poniedziałek – kolejna szansa zdobycia atrakcyjnych nagród dla osób, które biorą w nim udział, więc warto! Wszystkich uczniów klas 1-7 zapraszamy do udziału w tej akcji.

 
Zawodowy strzał w 10 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Lubelski Kurator Oświaty zaprasza do zapoznania się z informatorem po zawodach.
Link do artykułu znajduje się tutaj.

 
Święto Szkoły w "Nowym Tygodniu" PDF Drukuj Email