Dzisiaj jest sobota, 23 Lut 2019
Znajdujesz sie w:     Home
UWAGA RODZICE - zaległości w opłatach!!! Wstrzymanie posiłków dla zalegających od 21 stycznia 2019. PDF Drukuj Email

Rodziców, którzy nie dokonali jeszcze  wpłaty za wyżywienie (wykazy należnych płatności wg Id dziecka na stronie szkoły)
prosimy  o wpłatę do piątku 18.01.2019 r. i dostarczenie potwierdzenia  wpłaty  do godz. 12.00
(osobiście, e-mailem lub  faxem do p. Intendentki) na indywidualny nr konta bankowego podawany przy zapisie dziecka.
W przeciwnym wypadku dziecko zostanie skreślone z listy stołujących od  poniedziałku 21.01.2019 r. aż do momentu wpłaty na indywidualny nr konta i jej zaksięgowania.
Lista zaległości – stan na 23 stycznia 2019 w zakładce "obiady" na stronie szkoły lub pytać u p. Intendentki
tel. 81 444 44 08 wew. 26,
mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
fax. 81 444 44 08 wew. 33.

 
Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego PDF Drukuj Email

 
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych PDF Drukuj Email

Rozpoczynamy zapisy do XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

Konkurs odbędzie się 12 marca 2019 r.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej (1-8).

Zapisy w szkole trwają do 8 lutego 2019 r. (piątek). Opłata za konkurs wynosi 10 zł. Chętni mogą zapisać się u wychowawców klas (klasy I-III) oraz u swoich nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (kl. IV-VIII).

Informacje o konkursie można znaleźć na stronie: https://www.swietlik.edu.pl lub u szkolnego koordynatora konkursu- Renaty Złotnickiej-Panasiuk (s. 6)

 

 
Kadr z Lublina. Znamy Laureatów :) PDF Drukuj Email

Pod tym tytułem Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie zorganizowała konkurs fotograficzny. Z naszej szkoły wzięło w nim udział pięcioro młodych, ba, nawet bardzo młodych fotografów. Konkurs został już rozstrzygnięty i miło mi poinformować, że mamy swoich laureatów. Nagrodę otrzymała  Daria Tarnowska z kl. 2b za pracę „Sztukmistrz z Lublina”; nauczyciel  – p. Barbara Niewiadomska, wyróżnienie – Wiktoria Kozak z kl. 3a, praca „ Lublin nocą”; nauczyciel – p. Jolanta Pawłowska oraz  Julia Wojciechowska z kl. 2a,  „W blasku tęczy”; nauczyciel - p. Renata Złotnicka-Panasiuk.

Gratuluję zwyciężczyniom, a także Zosi i Szymkowi za udział w konkursie. Wasze prace bardzo mi się podobały, nagradzam je więc trzema uśmiechami! A może nawet czterema! J. Pawłowska

 
Odpisy dzieci z zerówek PDF Drukuj Email

Uwaga Rodzice dzieci  zerówkowych!

Prosimy o podawanie informacji w szkole o przyszłych nieobecnościach dzieci i odpisywanie ich z wyżywienia na kolejne dni. Wówczas będziemy mogli dokonać właściwych odpisów za dany miesiąc.

 
Opłata za obiady klas 1-8 w styczniu 2019r. PDF Drukuj Email

Przekazujemy informację dotyczącą rozliczenia za obiady klas 1-8 na miesiąc styczeń. Szczegółowe informacje w zakładce OBIADY.

 
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna już 8 stycznia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

 
Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6,5 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.

 

 
Opłata za styczeń 2019 - stołówka szkolna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Przypominamy, że zgodnie z przekazanymi Państwu zasadami odpłatność za miesiąc bieżący odbywa się najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie naliczane są odsetki ustawowe. Wpłat należy dokonywać na indywidualne konto, przekazane w momencie zapisu dziecka na wyżywienie.

Opłata za miesiąc styczeń - klas 1-8 - wynosi: 22 x 3,00 zł = 66zł.

Dziękujemy za terminowe wpłaty.

 
Kolędowanie PDF Drukuj Email

Ostatni dzień w szkole w 2018 roku zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem. Śpiewali członkowie szkolnego chóru, śpiewali soliści, śpiewała cała szkoła. Wzruszały przedszkolaki i chór męski z ósmych klas ukryty w bramce (patrz zdjęcia). Kolędy, pastorałki w świątecznej scenografii połączyły kilka pokoleń społeczności szkolnej. A potem popłynęły życzenia, ciepłe słowa od Pani Dyrektor i Pana Dyrektora: Spokojnych, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Zdjęcia, niestety bez dźwięku, możecie obejrzeć w GALERII

 
Kolędowanie - piątek 21 grudnia 2018 PDF Drukuj Email

 
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu (wojewódzkiego) w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019.

Konkurs polonistyczny
NATALIA SZEWCZYK - klasa 8c - opiekun Małgorzata Możdżeń

Konkurs matematyczny
JAN ZDYB - klasa 8a - opiekun Patrycja Dziedzic
G R A T U L U J E M Y !

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 33