Dzisiaj jest niedziela, 20 Sty 2019
Znajdujesz sie w:     Home
Ja to mam szczęście, że w tym momencie życ mi przyszło, w kraju na Wisłą... PDF Drukuj Email

9 listopada odbyły się dwie akademie z okazji Święta Niepodległości. Pierwsza dla klas młodszych. W niej motywem przewodnim był refren tytułowej piosenki. Przedstawienie zaprezentowali uczniowie  klasy 3d (wych. Jolanta Pawłowska). Uczniowie klas starszych mogli podziwiać widowisko w wykonaniu uczniów  klasy 4 a ( wych. Katarzyna Tomasiak). Warto podkreślić, iż w czasie obydwu akademii na sali panował nastrój powagi odpowiedni do rangi Święta. Pan dyrektor zaapelował do uczniów i rodziców o czynny udział w obchodach Święta oraz o wywieszenie flagi państwowej. Obydwie akademie rozpoczęły sie od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania Hymnu narodowego.

 
III miejsce w Konkursie Papieskim PDF Drukuj Email

Praca wychowawcza i dydaktyczna została doceniona przez Komisję Konkursową VII Wojewódzkiego Konkursu Papieskiego Żył z nami – żyje dla nas nagradzając nas III miejscem.

Organizatorem konkursu jest Lubelski Kurator Oświaty.


 
10 lat minęło PDF Drukuj Email

W roku 2012 nasza szkoła obchodzić będzie - już obchodzi, 10-lecie nadania imienia Olimpijczyków Polskich. Zapraszamy rodziców i uczniów, sponsorów, przyjaciół szkoły do czynnego włączenia się w nasze święto. Przedstawiamy harmonogram obchodów 10-lecia

Więcej…
 
Wyróżnione prace PDF Drukuj Email

Prace plastyczne uczniów naszej szkoły: Aleksandry Majak, Marii Kanadys, Agaty Rzeczyńskiej zostały wyróżnione w konkursie "Moje Igrzyska Olimpijskie". Organizatorem konkursu był Polski Komitet Olimpijski. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomu, koszulki i smyczy z PKOl'u, które zostaną wręczone podczas uroczystości obchodów 10-lecia nadania szkole imienia Olimpijczyków Polskich.  Gratulujemy.

 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Niepodległości. Odbyła się piękna akademia, nawiązująca do historii Polski od czasów zaborów do dnia odzyskania upragnionej wolności. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie naszej szkoły wywieszą 11 listopada flagi państwowe jako wyraz radości z odzyskanej wolności.
Zapraszamy do galerii zdjęć >>>

 
Szkoła Odkrywców Talentów PDF Drukuj Email

Dnia 30 czerwca 2011 r. nasza szkoła otrzymała, nadany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, tytuł: Szkoła Odkrywców Talentów. Dnia 8 listopada odbyła się uroczystość, na której odsłonięto pamiątkową tablicę.

Tytuł został nadany w związku z ogłoszonym przez MEN roku szkolnego 2010/2011 Rokiem Odkrywania Talentów.

 

Więcej…
 
Nowy numer telefonu PDF Drukuj Email

Informujemy, że szkoła posiada nowy numer telefonu: 81   444 44 08
numery wewnętrzne:
21 - sekretariat
23 - księgowość
25 - pedagog
26 - intendent
27 - portiernia
28 - kadry
29 - kierownik gospodarczy
30 - kierownik obiektów sportowych
35 - kasa przy pływalni
33 - faks

 
Moja bezpieczna droga do szkoły PDF Drukuj Email

30 września odbył się turniej drużynowy dla klas I-III "Moja bezpieczna droga do szkoły". Uczniowie wykazali sie znajomością zasad zachowania się na drodze, rozpoznawali znaki drogowe, rywalizowali rozwiązując rebusy i grali w grę planszową.
Wyniki rywalizacji:
klasy I: 1miejsce Ia - 22 pkt., 2 m. Ic - 20 pkt., 3 m. Id - 19 pkt.
klasy II: 1miejsce IIe - 24 pkt., 2 m. IIb - 23 pkt., 3 m. IIc - 20 pkt.
klasy III: 1miejsce IIIb - 28 pkt., 2 m. IIId - 27 pkt., 3 m. IIIa - 26 pkt.
W jury zasiadał przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Lublinie - p. Adam Kitaszewski.
Zapraszamy do galerii zdjęć >>>

 
Wykaz należnych płatności na dzień 11 stycznia 2019 PDF Drukuj Email

Wykaz należnych płatności na dzień 2019-01-11.

Prosimy o terminowe wpłaty, zgłaszanie nieobecności i odpisy. Zaległe wpłaty po 10 dniu każdego miesiąca są obciążane dodatkowo ustawowymi odsetkami.

Więcej…
 
Wykaz należnych płatności na dzień 2019-01-09 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Wykaz należnych płatności na dzień 2019-01-09 .

Prosimy o terminowe wpłaty, zgłaszanie nieobecności i odpisy. Zaległe wpłaty po 10 dniu każdego miesiąca są obciążane dodatkowo ustawowymi odsetkami.

Więcej…
 
Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6,5 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.

 
Opłata za styczeń 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Przypominamy, że zgodnie z przekazanymi Państwu zasadami odpłatność za miesiąc bieżący odbywa się najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie naliczane są odsetki ustawowe. Wpłat należy dokonywać na indywidualne konto, przekazane w momencie zapisu dziecka na wyżywienie.

Opłata za miesiąc styczeń - klas 1-8 - wynosi: 22 x 3,00 zł = 66zł.

Dziękujemy za terminowe wpłaty.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 29 z 31