Dzisiaj jest niedziela, 26 Wrz 2021
Znajdujesz sie w:     Home
Ogłoszenie - basen od 12.02.2021 PDF Drukuj Email

KRYTA PŁYWALNIA PRZY SP23 BĘDZIE CZYNNA OD 12.02.2021 r. DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP NA ZAJĘCIA SPORTOWE, WYDARZENIA SPORTOWE, ORGANIZACJĘ WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
A TAKŻE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH W RAMACH ZAKUPIONYCH KARNETÓW ORAZ KART MULTISPORT.

ZAINTERESOWANE PODMIOTY PROSIMY O KONTAKT Z KIEROWNIKIEM OBIEKTÓW SPORTOWYCH.

ZAPRASZAMY!


Poprawiony: niedziela, 14 lutego 2021 19:15
 
Harmonogram krytej pływalni od 12.02.2021 PDF Drukuj Email

BASEN CZYNNY OD 12.02.2021 r. NIEWYKORZYSTANE KARNETY BĘDĄ HONOROWANE PO URUCHOMIENIU KRYTEJ PŁYWALNI. Harmonogram do pobrania harmonogram_02_2021.pdf (38KB)

Istnieje możliwość zakupu nowych karnetów.

Poprawiony: niedziela, 14 lutego 2021 19:10
 
Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2021 11:43

Dzień Bezpiecznego InternetuDrogi rodzicu, czy wiesz, że dzisiaj obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu?
Pod poniższym linkiem znajdziesz wskazówki związane z aktywnym uczestnictwem w internetowym życiu swoich dzieci oraz dbaniem o ich bezpieczeństwo w sieci.

http://sp23.lublin.pl/index.php?option=com_imagebrowser&node=Dzien_Bezpiecznego_Internetu_2021&Itemid=54

Pozdrawiam,
Katarzyna Bukowska-Pietrzyk
Psycholog szkolny

 
A może tak... Wirtualna wycieczka po świecie finansów? PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2021 07:31

logo Bankowcy dla EdukacjiZ programem "Bankowcy dla Edukacji" wszystko jest możliwe!

W wirtualną wycieczkę Warszawskiego Instytutu Bankowości można wybrać się bez logowania i bez biletów. Uczestnicy poznają historię, zadania i rolę kluczowych instytucji finansowych w Polsce, a także zagadnienia z zakresu finansów, w tym historię pieniądza, domowy budżet, płatności bezgotówkowe, bankowość internetową i mobilną oraz bezpieczeństwo korzystania z usług finansowych. Treści wycieczki wzbogacone są licznymi zdjęciami, animacjami i filmami edukacyjnymi.
Mapa wycieczki: https://bde.wib.org.pl/wirtualna_wycieczka/
Zachęcamy do udziału. Smile

 
Bałwanki 2021 PDF Drukuj Email
piątek, 29 stycznia 2021 09:14

bałwanekDrodzy Rodzice, Uczniowie! pragniemy się z Wami podzielić miłą niespodzianką, która czeka na Was w naszej szkole... a dokładniej na jej dachu Smile Panowie odśnieżający wywołali na twarzach dzieci dużo uśmiechu i pozytywnego zaskoczenia lepiąc bałwany nad wejściem do szkoły, oraz kilku innych miejscach, udało się Wam znaleźć je wszystkie?
Znakiem rozpoznawczym są ich kolorowe czapki, guziki oraz szaliki Wink Daje się też zauważyć pozytywne emocje wśród rodziców, którzy chętnie, z uśmiechem na twarzy fotografują śnieżne stwory z różnych stron.
Klasa zerowa ma swojego własnego bałwanka, który stojąc na parapecie od zerówki, zachęca najmłodszych do zabawy Smile Dzieci bardzo się podekscytowały a pierwszym pytaniem na lekcji jest: "czy widział Pan/Pani bałwanki?!"
Nasze śniegowe postacie znajdują się oczywiście w bezpiecznej strefie i nikomu nie zagrażają. Dla tych którzy jeszcze nie widzieli, załączamy kilka zdjęć w galerii >>>

 
Bezpłatne użyczenie sprzętu komputerowego - REGULAMIN Drukuj Email
środa, 27 stycznia 2021 00:00

Zarządzenie nr 20/2020/2021

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie

z dnia 26 października 2020 w sprawie

wprowadzenia regulaminu bezpłatnego użyczania uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi sprzętu komputerowego (zestawu) lub laptopów.

Na podstawie art. 68 ust. 5 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe  (Dz. U. 2020 poz. 493 z późn. zm.), w związku z § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej 20 marca 2020 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w związku z udzielonym pełnomocnictwem do jednoosobowego kierowania SP 23 do wykonywania czynności zarządu oraz pismem  Prezydenta Miasta Lublin OW-KA.4424.10.2020 z dnia 27 marca 2020, zarządzam, co następuje:

§ 1.

Ustalam Regulamin bezpłatnego użyczania uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi (AiO) sprzętu komputerowego (zestawu) lub laptopów niezbędnych do realizacji zajęć edukacyjnych kształcenia na odległość lub wykonywania pracy zdalnej.

Więcej…
 
Sukcesy w ,,Szczodrakach 2020/2021” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2021 09:26

logo konkursuZ radością donosimy, że podopieczni p. M. Kosteckiej godnie reprezentowali naszą szkołę podczas tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu ,,Szczodraki 2020/2021”, która mimo trybu on-line cieszyła się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Cieszymy się także z faktu, że twórczość literacka naszych laureatów znajdzie się w pokonkursowych publikacjach – tomiku wierszy i zbiorze opowiadań.

Wręczenie nagród i prezentacja wyróżnionych nastąpi podczas uroczystej gali w późniejszym terminie, a my już dziś przedstawiamy naszych nagrodzonych  konkursowiczów:

 

Kategoria recytatorska:

Agnieszka Giemza (kl. 6f) – I miejsce
Małgorzata Stalka (kl. 6d) – Wyróżnienie
Nadia Gajo (kl. 6f) – Wyróżnienie

Kategoria literacka:

Michał Turek (kl. 6b) – III miejsce
Małgorzata Stalka (kl. 6f) – Wyróżnienie

Gratulujemy oraz życzymy zapału i motywacji do dalszych działań. I oczywiście sukcesów!Smile

 
Ferie z TVP, "Ferie bez nudy" PDF Drukuj Email

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce przedstawimy szczegóły tej propozycji.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii. Będziemy w niej sukcesywnie zamieszczać propozycje na ferie. Informacje na ten temat znajdą się również na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji nauczycielom, uczniom i rodzicom.

 
Boże Narodzenie 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

 

 
Dekorujemy Pierniczki PDF Drukuj Email
czwartek, 24 grudnia 2020 00:00

zajęcia rozwijające kreatywność online w klasie 2b. Lublin, 16 grudnia 2020r. Uczniowie klasy 2b podczas zajęć rozwijających kreatywność dekorowali świąteczne pierniczki. Zapraszamy do obejrzenia efektów tej pracy w galerii >>>.

 
Wyjątkowe kolędowanie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2020 11:25

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do wspólnego kolędowania, które w tym roku przybrało oryginalną, wyjątkową formę. Jaką? Zachęcamy do zapoznania się z świąteczną prezentacją, będącą wyrazem życzeń płynących prosto z serc naszych uczniów, nauczycieli i Dyrekcji. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy włączyli się w naszą inicjatywę.

Link do prezentacji: https://view.genial.ly/5fdbb8304f179c0cf95e09bf/game-sp-23-zyczenia-swiateczne

Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!
Szkolne Koło Wolontariatu

 
VI runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 grudnia 2020 09:24

Lena z dyplomem za 1 miejsceDoskonały start  młodych zawodników z oddziałów sportowych 2a i 3a trenujących w UKS SP 23 Lublin w ostatniej VI rundzie zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. Uczennica klasy 2a Lena Łachowska po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej deklasując inne zawodniczki, pokonując dystans 50 metrów stylem dowolnym w rewelacyjnym czasie 39.85s. Podopieczna trenerów Justyny Rdest i Tomasza Chmury wygrała klasyfikację generalną zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka w edycji 2020. Jako jedyna zawodniczka ze wszystkich kategorii wygrała wszystkie rundy zawodów i uzyskała 50 pkt.
Kilka zdjęć uczestników w galerii >>>
Fotorelacja na oficjalnym fanpagu UKS SP 23 Lublin:
https://www.facebook.com/ukssp23lublin

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 50