Dzisiaj jest środa, 08 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe Obiekty Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci 10-⁠11 lat w pływaniu.


Uczniowie naszej szkoły, trenujący w klasach profilowanych, wracają z czterema medalami z Mistrzostw Województwa Dzieci 10-⁠11 lat, które odbyły się w Kraśniku. Ten najcenniejszy wywalczył Przemysław Pietroń w wyścigu na dystansie 50m st. motylkowym. Srebro zdobyła Weronika Łuszczew płynąc 100m st. grzbietowym, dwa brązowe dorzucili: ponownie Weronika (200m zmiennym) oraz Staś Pranagal (100m st. dowolnym).


Gratulacje należą się jednak wszystkim naszym młodym zawodnikom, a szczególnie tym którzy poprawili swoje "życiówki", a tych nie brakowało!!!

Zapraszamy do GALERII >>>