Dzisiaj jest piątek, 17 Sie 2018
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy Szkolne Mistrz wiedzy o krajach anglojęzycznych kl. VI-VII
Mistrz wiedzy o krajach anglojęzycznych kl. VI-VII PDF Drukuj Email

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY

Mistrz wiedzy o krajach anglojęzycznych’

Motto: Success is not the key to happiness. Happiness is the key to success

Albert Schweitzer

Cele konkursu:

• wdrażanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy o krajach anglojęzycznych

• rozwijanie zainteresowań językiem angielskim.

Regulamin konkursu:

Konkurs „ Mistrz wiedzy o krajach anglojęzycznych” jest skierowany do uczniów klas VI i VII Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie. Dla uczestników konkursu będą zorganizowane dodatkowe zajęcia. Konkurs będzie w formie pisemnej . Zadania konkursowe będą dotyczyć ogólnej wiedzy o krajach anglojęzycznych. Prace uczniów oceniają organizatorzy konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej tydzień po konkursie. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają dyplomy.

Termin i miejsce konkursu:

Konkurs odbędzie się 15 grudnia 2017 roku ( piątek) o godz. 10. 45 w czytelni.

Postanowienia końcowe:

Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację zasad zawartych w regulaminie oraz zgodę na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Kontakt:

Osoby zainteresowane konkursem proszone są o zgłoszenie się do p. Alicji Kałużyńskiej

do 11 grudnia 2017 r.