Dzisiaj jest czwartek, 18 Paź 2018
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe Obiekty Mistrzostwa Województwa - Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Województwa - Igrzyska Dzieci PDF Drukuj Email

W ostatni czwartek, tj. 07.12.2017r., na pływalni Aqua Lublin odbył się wielki finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w pływaniu, w którym rywalizowały najlepsze szkoły podstawowe z naszego województwa. Doskonale na tych zawodach spisali się  uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką p. Grzegorza Steca zostali dwukrotnymi v-ce mistrzami województwa w wyścigu sztafet na dystansie 6x25m st. dowolnym. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy swoją postawą zasłużyli na piękne srebrne medale, które zawisły na ich szyjach.
Oprócz sukcesów w pływaniu sztafet dobre wyniki osiągnęliśmy również w konkurencjach indywidualnych. Najlepiej spisał się Piotr Tomaszewski wygrywając wyścig na dystansie 50m st. grzbietowym. Na podium znalazła się również Zuzia Kowalska, trzecia w konkurencji 50m st. klasycznym. Naprawdę niewiele zabrakło Weronice Łuszczew i Igorowi Hiżewskiemu, których od medalu dzieliły ułamki sekund. Pozostali nasi zawodnicy również nie zawiedli bijąc swoje "życiówki". Oby tak dalej.
W punktacji drużynowej, w skład której wchodzą wyniki sztafet oraz najlepsze rezultaty indywidualne, zajęliśmy dwa II Miejsca w Województwie.
Zawodnikom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Zapraaszamy do GALERII ZDJĘĆ >>>