Dzisiaj jest sobota, 23 Lut 2019
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy Wojewódzkie Konkurs "Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112"
Konkurs "Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Informujemy, że w związku z obchodami Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, ogłasza konkurs pn. "Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112"skierowany do uczniów szkół podstawowych (klasy 4-7) i gimnazjów z terenu województwa lubelskiego. Celem konkursu jest promowanie treści dotyczących działania numeru alarmowego 112, uwrażliwienie na potrzebę wzięcia odpowiedzialności za swoje działania i zdrowie/życie innych ludzi, rozwijanie twórczych zdolności młodzieży, zapoznawanie z nowoczesnymi technikami pozwalającymi na tworzenie krótkich form filmowych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie filmu, spotu, animacji, teledysku itp. promującego odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112. Prace należy składać osobiście lub listownie do dnia 10.01.2018 r. Szczegółowe informacje w regulaminie Konkursu.

Więcej informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie:

https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=8735