Dzisiaj jest sobota, 23 Lut 2019
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy Ogólnopolskie Wyniki konkursu "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata" 2018
Wyniki konkursu "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata" 2018 PDF Drukuj Email

Protokół komisji konkursowej

Z posiedzenia Jury z dnia 18-04-2018 r. dotyczącego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski, Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Na konkurs nadesłano 372 prace plastycznych z 33 szkół podstawowych.

Pełna treść protokołu >>>