Dzisiaj jest czwartek, 18 Paź 2018
Znajdujesz sie w:     Home Kadra pedagogiczna
Kadra pedagogiczna 2018/2019 PDF Drukuj Email

 

L.p.

Przedmiot

Nauczyciel

1.

Biologia

Marta Harasim

Bożenna Kraśnicka

Teresa Kuszyk

2.

Chemia

Eliza Czerniakowska

Iwona Karpińska-Spasówka

3.

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Bukowska

4.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Ryszard Kotowski

5.

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Ciepiel

Ewa Gadaj

Małgorzata Komsta

Małgorzata Małecka

Halina Maraś

Barbara Niewiadomska

Jolanta Pawłowska

Joanna Pietraszek

Renata Złotnicka-Panasiuk

Dorota Żuchnik

6.

Fizyka

Hubert Chromiak

Eliza Czerniakowska

7.

Geografia

Elżbieta Piskorska

8.

Historia / historia i społ.

Magdalena Borek

Michał Hułyk

Grzegorz Kijewski

9.

Informatyka / zajęcia komp.

Hubert Chromiak

Kamil Dąbrowski

Piotr Dziatkiewicz

Agnieszka Walczak

10.

J. angielski

Katarzyna Huk

Małgorzata Kowalik

Agnieszka Mikosz

Zofia Mochniej

Sebastian Siwko

11.

J. niemiecki

Anna Kulik

12.

J. polski

Małgorzata Dziatkiewicz

Magdalena Kostecka

Joanna Mosek

Małgorzata Możdżeń

Jolanta Nowak

Karolina Onyszko

Katarzyna Tomasiak

13.

Logopedia

Jolanta Nowak

Urszula Spaczyńska

14.

Matematyka

Kinga Adamkiewicz

Patrycja Dziedzic

Teresa Kuszyk

Dariusz Sokołowski

15.

Muzyka

Dariusz Kwiatkowski

16.

Pedagog

Renata Radziejewska

17.

Plastyka

Włodzisław Tybiszewski

18.

Przyroda

Iwona Karpińska-Spasówka

Bożenna Kraśnicka

19.

Psycholog

Katarzyna Bukowska

20.

Religia

Ks. Łukasz Auguściak

Danuta Rutkowska

Maria Soja

21.

Rewalidacja / nauczyciel specjalista

Lidia Stępniewska

Kinga Zabawska

22.

Technika / zajęcia tech.

Piotr Dziatkiewicz

23.

Wychowanie do życia w rodzinie

Berta Belniak

24.

Wiedza o społeczeństwie

Iwona Terlecka

25.

Wychowanie fizyczne

Berta Belniak

Tomasz Chmura

Paweł Janowski

Piotr Koczur

Karolina Kowalska

Justyna Rdest

Grzegorz Stec

Przemysław Wieczorek

Iwona Wysokińska

26.

Wychowawca oddziału zerowego

Małgorzata Bałanda

Hanna Manel

Bożena Mazurek

Lidia Stępniewska

Marzena Szymczakowska

27.

Wychowawca świetlicy

Małgorzata Bałanda

Hubert Chromiak

Małgorzata Ciosek

Jolanta Foc

Aneta Janowska

Anna Kulik

Renata Kwiatosz

Anna Pasek

Urszula Pawłowska

Izabela Szkoda

Iwona Terlecka

Agnieszka Zielińska

Paulina Masiewicz