Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Mikołajowy dzień
Mikołajowy dzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
środa, 05 grudnia 2018 21:05

Dobry wieczór, to będzie bardzo pracowity dzień, nie tylko dla Mikołaja. Dla 3a także. Do szkoły przychodzimy wg planu, a potem to już nic nie ma według niego. Troszkę wcześniej zabiorę dzieci z pływalni na obiad, bo zaraz potem mamy Unikidsa, a tuż po nim gonimy do szatani szkolnej!!! ubieramy się i pędzimy do Olimpu do kina. Jak wrócimy, to już nie będziemy biegać, tylko spokojnie zasiądziemy w ławkach i wykonamy planowaną pracę "W kopalni". Pani Ania kupiła papier czarny dla wszystkich, dzieci  mają sporo materiałów w szufladkach. Tam też znalazły się kleje i nożyczki.

Wnioski: ubrania dzieci wieszamy jutro w szatni szkolnej, przychodzimy bez plecaków, książek, ale zabieramy drugie śniadanie, jakieś łakocie, bo to w końcu Mikołaj, chusteczki do nosa, bo możemy się wzruszyć na filmie. Oczywiście to wszystko nie luzem, ale w czymś wygodnym do niesienia. Kubusiu, może być nerka, cokolwiek to jest.

Teraz apel do Państwa. Za zgodą Dyrekcji szkoły w naszej klasie będą przeprowadzone badania uczniów. Część dzieci ma informacje na ten temat w papierowych teczkach. Jeśli Państwo po zapoznaniu się z treścią wyrażą zgodę, proszę potwierdzić to podpisem i zwrócić. Na badania będzie wykorzystany czas wolny, czyli pobyt w świetlicy.

Ogłaszam przetarg ograniczony ( 2 osoby) na opiekunów podczas wyjścia do teatru na balet dnia 20 grudnia, godzina  11-14. Widziałam to przedstawienie i ręczę, że nie pożałujecie. A jaka przyjemność spędzenia czasu w naszym gronie!

Pozdrawiam. J.P.

Poprawiony: środa, 05 grudnia 2018 21:25