Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Słowo na nadchodzacy tydzień
Słowo na nadchodzacy tydzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
niedziela, 09 grudnia 2018 13:44

Dzień dobry, Zacznę od akcji, które trwają już w szkole. Pomóż dzieciom przetrwać zimę- zbieramy odzież, zabawki, suchy prowiant.

Góra grosza- zbieramy pieniążki drobne w każdej ilości. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiś przezroczysty pojemnik na monetki, chętnie zaadoptujemy go na grosiki.

Mamy już rozstrzygnięty przetarg na opiekunów na wyjście do teatru na balet "Don Kichot". To mama Franka i mama Julki. Dziękuję z góry za pomoc. Z dołu podziękuję jak wrócimy do szkoły.

Proszę wykorzystać pogodę, brak transmisji ze skoków narciarskich, oraz fakt, że sklepy są pozamykane i przepytać dzieci z "Karolinki". Tekst powinien być wklejony do zeszytu z j.polskiego. Jak zaginął w boju, to jest ten tekst w internecie. I po problemie.

W środę o godzinie 12.45 startujemy w "Mikołajkach na sportowo". Drużyna to 8 osób: 4 dziewczynki i 4 chłopców. Pierwszeństwo mają te dzieciaki, które nie uczestniczyły w poprzednich latach. Wykryję to w dokumentacji fotograficznej. Wszystkich obowiązują koszulki klasowe, zawodników białe skarpetki, obuwie sportowe, spodenki krótkie.

Mamy wielką szansę wygrać lub zająć II miejsce. Czyli tak czy tak, na "pudle".

Jak zwykle w tych zawodach, aby się dostać do sali gimnastycznej, trzeba przekazać słodki bilet. Kibice mile widziani, ale w odpowiednim obuwiu, bo w sali gimnastycznej możemy tylko w takim poruszać się.

Wyniki sprawdzianów listopadowych są już zamieszczone w edzienniku. Uwierzycie Państwo, że nadal mam dzieci, które nie wiedzą w którym roku odzyskaliśmy niepodległość, albo, że hymnem jest Mazurek Dąbrowskiego, a nie Dombrowskiego. Nie wierzyłam własnym oczom!!! Miłej niedzieli. J.P.