Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Dyżury
Dyżury PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 10 grudnia 2018 20:41

Dobry wieczór, przypominam, że jutro urzęduję w szkole po południu w charakterze konsultanta. Czyli mamy ostatnie konsultacje w tym roku (kalendarzowym). Planowo zaczynają się one o godzinie 17.15, ja jednak zacznę czuwać od 16.30, być może ktoś odbierający dziecko ze świetlicy będzie chciał porozmawiać ze mną. Jeśli wybieracie się Państwo później, proszę o telefon.

Sprawdzałam zeszyty do matematyki i w większości nie widzę podpisanych sprawdzianów z tabliczki mnożenia. Nie wiem, co o tym myśleć. Czy nie podpisujecie ich czy po prostu nie zaglądacie do zeszytów. Nie stanowi to problemu u dzieci dostających aż do znudzenia same piątki i czwórki. Gorzej jeśli oceny są niższe, a Państwo o tym nie wiecie. W papierowych teczkach są także sprawdziany listopadowe do poprawy, podpisu i zwrotu.

Od przyszłego roku zaczynamy utrwalać i sprawdzać tabliczkę w zakresie 100.

Dni wolne

Jak zwykle w dni wolne od zajęć lekcyjnych organizowana jest w szkole opieka dla dzieci i wydawane są obiady. Są to dni: 24.12 !!!! do 12.30,

27 i 28 w normalnych godzinach pracy świetlicy i  31 do 12.30. Proszę o podanie do czwartku, kto z czego będzie korzystał. Proszę o rzetelne informacje, bo zdarzają się sytuacje w szkole, że zapisuje się 30 osób, a przychodzi 10. Szkoła przygotowuje opiekunów i obiady dla dużej grupy, w w świetlicy garstka dzieci.

14.12 w piątek i w czwartek 20.12 jesteśmy poza szkołą, więc odwołałam obiady. Szkolne obiady, bo w Bałtowie jemy oczywiście ciepły posiłek. Tak przy okazji obiadów muszę pochwalić większość dzieci. Jedzą o niebo lepiej (estetyka) i chętniej (ilość). Często sięgają po noże, zamiast jak dotychczas, szarpać mięsko zębami.

Szymek J. nawet polubił brokuły! Brawo on!

I na koniec coś słodkiego. Nadia, urodzona w taki dzień, w którym nigdy się z nami wszystkimi nie spotka, poczęstowała nas dzisiaj pierniczkami. Poezja. ja wybrałam konika na biegunach i serduszko polukrowane. Nadiu, dziękujemy i życzymy Ci aby każdy dzień był słoneczny i radosny. Państwu także. J.P.