Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Sprawozdanie
Sprawozdanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 18 grudnia 2018 10:47

Dzień dobry, tu Wasz sprawozdawca z warsztatów technicznych. W klasie jest cicho, wszyscy nawijają. Sznurek nawijają na styropianową choinkę. Jest to ogromne wyzwanie dla niektórych, bo wymaga cierpliwości i dokładności. Oceny będą odzwierciedlały nie czas tworzenia, ale jakość! Efekty obejrzycie Państwo w domu.

Środa- odwołane są zajęcia klubowe pływackie. Lekcje wychowania fizycznego dla obu grup odbędą się wg planu.

Czwartek- tutaj trochę namieszamy. Dzieci muszą powiesić ubrania w szatni szkolnej! Chodzi oczywiście o dzieci świetlicowe. Ze świetlicy zabiorę dzieciaki ok 10.30, ze szkoły wychodzimy o 10.40 ( to wiadomość dla dzieci, które dotrą bezpośrednio do szkoły). Jedziemy MPK, proszę o legitymacje. Dzieci mogą zabrać mały plecaczek na legitymację, chusteczki do nosa, malutką przekąskę, która będą mogły spożyć dopiero po spektaklu ( nie ma przerwy).

Idziemy do teatru, nie na plac zabaw. Obowiązuje bardziej uroczysty strój niż codzienny. Ale dostosowany do aury.

Wracamy na piechotę, jeśli pogoda będzie nam sprzyjać. A na ogół sprzyja nam każda pogoda. Po spektaklu wracamy do szkoły i kończymy zajęcia. Stąd wniosek dla dzieci. Nie zabieramy plecaków z książkami.

Do szkoły wrócimy koło 15.00. Wtedy też można odbierać dzieci.  Dzieciom samodzielnie wracającym do domu proszę  napisać jednorazowe pozwolenie na powrót tego dnia o godzinie 15.00. Z resztą udam się do świetlicy. Przypominam, że obiady są odwołane, potrzebny więc będzie potrzebny jakiś podwieczorek. Jeśli coś przeoczyłam, proszę o wiadomość.

A teraz wytłumaczę się, dla czego w czasie lekcji piszę. Warsztaty prowadzi p. Ania. A dzieci pracują wspaniale. J.P.