Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020
Znowu pierniczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska
środa, 19 grudnia 2018 20:58

Znowu jedliśmy pierniczki. Tym razem darczyńcami były Zuzia z Mamą. Smakowały bardzo, jakoś tylko te dwa pudła za szybko rozeszły się po klasie! Dziękujemy!

Dziękuję pani Ani M. za przeprowadzone warsztaty. Właściwie, gdybym zachorowała, to może Pani, Pani Aniu mnie zastępować. Radzi sobie Pani z dziećmi świetnie.

I kolejne dobre wieści. Nauczycielka, która zastępowała mnie w poniedziałek pochwaliła dzieci: że grzeczne, mile, pracowite, mądre. Brawa dla dzieci i dla Rodziców.

Przed dniami wolnymi proszę Państwa, aby w ferworze przygotowań świątecznych, w czasie wolnym od zajęć w szkole, nie zapominać o bezpieczeństwie dzieci i własnym. Na drodze, w samochodzie, podczas zabaw na śniegu czy lodzie, w domu. I jeśli czasami dziecko zwróci Wam uwagę na pasy czy prędkość, na to, że za samochodem to żaden kulig, posłuchajcie go. Macie naprawdę mądre dzieciaki. Pozdrawiam ciepło. J.P.

Ps. Jutrzejszy plan zgodny z wcześniejszymi ustaleniami.