Dzisiaj jest czwartek, 17 Paź 2019
Znajdujesz sie w:     Home
Bawimy się zdrowo i pomagamy z radością! PDF Drukuj Email

Mikołaj w tym roku był wyjątkowo aktywny i zapracowany, przez co na sportowe spotkanie z naszymi uczniami dotarł w styczniu, zwykle bywał u nas w grudniu. Nie mniej fakt ten nie umniejszył wspaniałej, sportowej zabawie w duchu zasad fair play.
W dniach 16 i 17 stycznia 2019r. w sportowej rywalizacji brały udział reprezentacje klas IV - VI, wraz ze sztabem kibicujących koleżanek i kolegów, nauczycieli i rodziców. Emocji i owacji nie brakowało… Biegaliśmy, skakaliśmy, rzucaliśmy do celu i możesz nam pozazdrościć takiej wspaniałej atmosfery czytający Przyjacielu. Najważniejsze było to, że organizując tradycyjną dla nas sportową, mikołajkową zabawę nie zapomnieliśmy o potrzebujących dzieciach. W tym roku nasze „słodkie bilety wstępu” - słodycze, przekazaliśmy do Rodzinnych Domów Dziecka nr 1,2,3,4 w Lublinie. Mamy nadzieję, że chociaż troszeczkę osłodziliśmy życie innym dzieciom.

To był dobrze zagospodarowany i przeżyty czas. Zapraszamy do galerii >>>