Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Bal PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska
poniedziałek, 04 lutego 2019 14:41

Dzień dobry, tytułowy bal odbędzie się w środę 6 lutego w godzinach 12.30-14.30. Stroje karnawałowe mile widziane. Do naszej dyspozycji oddano salę nr 46 /II piętro/, tam też można przygotować szwedzki lub polski stół. Zajęcia pływackie w tym dniu są odwołane. Dzieci można odebrać tuż po balu z terenu szkoły lub ze świetlicy. Przed balem oczywiście czynna jest świetlica w normalnych godzinach jej urzędowania. Obiad dzieci zjedzą przed balem.

Ze składką przeholowałam na zebraniu, koszt wynosi 3 zł od dziecka. Rodzice, którzy przybędą mi z pomocą i będą się świetnie bawić, nie wnoszą opłat :-). Właściwie to Im się powinno dopłacić!

Jak już dorwałam się do pisania, to kieruję Państwa na stronę szkoły, gdzie opisałam dzisiejsze zajęcia ze sztuki wydawania pieniędzy. Pani Magdo, dziękujemy! J.P.