Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Plany
Plany PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 05 lutego 2019 14:35

Dzień dobry, przedstawiam plany na najbliższe dni. Jutro bal. Szczegóły już podałam. Dzisiaj jeden z chłopców miał problem, bo nie ma stroju karnawałowego. Przypominam, że NIE jest on OBOWIĄZKOWY!

W czwartek być może będziemy na ostatniej godzinie mieli gościa, a piątek (po przeanalizowaniu realizacji programu), ogłaszam dniem planszówek. Jak z podręcznikami, ogłoszę w czwartek. Raczej nie będą potrzebne. Za to potrzebne będą planszówki. Będziemy czytać, lub słuchać instrukcji i grać do upadłego. Sorry, do angielskiego!

Zadałam lekturę na ferie. Początkowo był bunt na pokładzie. Wytłumaczyłam, że to książka jak czarna dziura- strasznie wciąga. Wciągnęła. W klasie czytali, w świetlicy Maciek P. I Kuba padli na materac i czytali. Mam nadzieję, że szybko się z nią uporają. I nie żądam żadnego sprawozdania! Jeśli ktoś poczuje taką potrzebę, niech się mailowo wypowie, czy dobrze wybrałam. Przypominam, że chodzi mi o potrzebę dziecka, nie rodziców!.

Perełka. Przy omawianiu legendy "Przerwany hejnał" układaliśmy plan wydarzeń. Te piątki dzisiejsze z polskiego, to plon ich pracy. Ostatni punkt planu, padają propozycje: Przerwany hejnał, Śmierć hejnalisty i ... Szczał w serce! Oj mieliśmy ubaw! Pozdrawiam, do zobaczenia na balu. J.P.