Dzisiaj jest środa, 19 Sty 2022
Znajdujesz sie w:     Home
Akademia Kreatywnego Rozwoju PDF Drukuj Email

06 lutego 2019r. klasy 4a i 4b wzięły udział w wykładach i warsztatach na terenie Instytutu Fizyki UMCS w Lublinie, w ramach realizacji projektu „Akademia Kreatywnego Rozwoju”. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji uczniów w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych przy wsparciu technologii informacyjno-komunikacyjnych poprzez realizację zajęć pokazowych, warsztatowo – laboratoryjnych, rachunkowych, komputerowych oraz wykłady popularno- naukowe. Zajęcia odbywają się w dwóch modułach: przestrzeń kosmiczna i potęga żywiołów. Każdy uczestnik projektu korzysta z materiałów niezbędnych do realizacji zajęć oraz materiałów wspierających proces samodzielnego uczenia się w postaci Zeszytu doświadczeń.
Nasi kandydaci na naukowców z kl 4a i 4b pod opieką wychowawczyń Berty Belniak i Kingi Adamkiewicz oraz wspierających Rodziców przeżyli prawdziwie naukowe przygody. Zapraszamy do GALERII >>>