Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Dni wolne
Dni wolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 15 marca 2019 18:23

Dzień dobry, albo dobry wieczór, kilka pytań, kilka informacji.

Pytanie 1. Czy zmieniliście Państwo jakieś dane typu adres czy numery telefonów do Państwa ( uaktualnianie danych w Dzienniku)?

Pytanie 2. Czy sa jeszcze chętni na Konkurs Omnibus? Można wpłacać 10 zł do poniedziałku. Zachęcam, bo to świetna forma sprawdzenia siebie.

Pytanie 3. Czy znajdę chętnego na przeprowadzenie warsztatów przedwielkanocnych? Pisanki, stroiki itp.

Informacja z pytaniem: dni 15,16,17 ( egzaminy ósmoklasistów) kwietnia są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, kolejne dni tj. 18, 18, 23 kwietnia to przerwa wiosenna. W związku z tym pytanie: kto będzie korzystał w tych dniach z obiadów? Kto będzie w tych dniach musiał przebywać w szkole?

Proszę o informację na ten temat.

Dyktando dzisiejsze poszło całkiem dobrze tym, którzy się przygotowali. Niektórzy zlekceważyli "przeciwnika" i polegli. Smutne.

Za to niemal wszyscy uczniowie dają sobie radę z tabliczką w zakresie 100 i to w dwie strony! Brawo. Gorzej wygląda wiedza na temat matematycznych nazw i tak wynik mnożenia to mnożnik, a wynikiem odejmowania jest... dodawanie. Nic mi na ten temat nie wiadomo, może dlatego, że nie studiuję fachowej naukowej literatury matematycznej. Ale napisaliby pewnie w internecie. Życzę miłego weekendu i wracam do ciekawych niezwykle prac moich uczniów. J.P.