Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Zakładnik
Zakładnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
niedziela, 24 marca 2019 20:49

Dobry wieczór, nie bardzo wiedziałam, jak zabrać się do pisania i odkładałam to w nieskończoność. Zuzia właściwie zmusiła mnie do otworzenia tej strony. No to najpierw Zuzia. Praca domowa- pytanie co to jest zakład i kto w nim pracuje- ZAKŁADNIK! Dziękuję mamie Zuzi za "donos".

Teraz to, o czym nie wiedziałam jak napisać. Dzieci już poinformowałam, a Państwa informuję teraz. Od 1 kwietnia jestem wychowawczynią klasy 2 b. I uczę w tej klasie polskiego i matematyki. Nie zmienia to nic klasie 3a. Nadal jestem wychowawczynią i uczę moje dzieci. Przecież nie zamieniłabym ich na żadne inne! Postaram się, aby moje nowe obowiązki nie wpływały na moje stare obowiązki.

Jak już to z siebie wydusiłam, przejdę do pozostałych informacji już nie tak szokujących.

Jutro mamy na lekcji zakładnika, który pracuje z dziećmi. To mama Franka, a poznawać będziemy zawód psychologa. Przed laty mój uczeń pierwszoklasista powiedział, że jego mama jest psychologiem. A co Twoja mama robi? -zapytałam. Nie wiem. Na to wszystkowiedząca Natalka: Leczy psy! No to jutro okaże się, czy mama Franka leczy psy. A na marginesie, ten uczeń teraz sam  "leczy psy".

W tym tygodniu chciałabym także ( może w czwartek, Pani Agnieszko?) zrobić warsztaty wielkanocne, bo jakoś organizacyjnie ten miesiąc wygląda mi nieciekawie. 1,2,3 kwietnia to rekolekcje. Potem może nie być lekcji, potem egzaminy i nie ma lekcji, a potem to już Święta.

Ponawiam prośbę o informację, kto w dni wolne będzie w szkole jadł obiady i przebywał w świetlicy.

Od kilku osób nadal nie mam kart profilaktycznego badania lekarskiego 3 klasistów. I w końcu jakaś optymistyczna wiadomość: dzieci całkiem przyzwoicie zjadają obiady- jeśli chodzi o jakość i ilość. Brawo Oni.

W środę dzieci, które zgłosiły się do konkursu Omnibus (ten po 10 zł), piszą test. My mamy lekcje po południu, konkurs jest rano. Jutro podam dokładnie, o której godzinie i w której sali.

Życzę spokojnej nocy. J.P.