Dzisiaj jest środa, 27 Sty 2021
Znajdujesz sie w:     Home 3a Pani psycholog i rekolekcje
Pani psycholog i rekolekcje PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 25 marca 2019 18:47

Dobry wieczór, przede wszystkim dziękuję bardzo pani Justynie za wspaniale przeprowadzoną lekcję z psychologii w naszej klasie. Jak to wyglądało, możecie Państwo przeczytać i obejrzeć na stronie szkoły.

Rekolekcje odbędą się 1,2,3 kwietnia. W poniedziałek zaczynamy w szkole o 9.00 i jesteśmy w klasie do 10.45, potem prowadzę "trzódkę" do kościoła. We wtorek powtarzamy ten schemat, w środę zaczynamy od Mszy w kościele o godzinie 11.00, o 12 idziemy do szkoły, obiadek i zajęcia w klasie do godziny 14.00.

Instrukcja obsługi dziecka rekolekcyjnego:

1. Jeżeli ktoś nie będzie jadł obiadów w te dni, proszę odwołać u p. Intendentki

2. Świetlica normalnie pracuje, choć troszkę nienormalnie ze względu na zwiększoną frekwencję w niektórych godzinach. W miarę możliwości można zabierać dzieci jak najwcześniej.

3. Dzieci można przyprowadzać do kościoła ( środa) lub odbierać bezpośrednio z kościoła ( poniedziałek, wtorek).

4. Na samodzielny powrót pozwolę dopiero sprzed szkoły, chyba że dostanę odrębną informację na piśmie, że mogę puścić dziecko samo. Podobnie rzecz się ma z koleżeńskim odbiorem. Jeżeli któraś mama lub któryś tata będzie chciał  dzielnie  zająć się i cudzym dzieckiem- proszę o upoważnienie. Na telefon nie oddam!

5. Basen proszę uzgadniać z p. Grzegorzem, w środę raczej nie będzie tego obowiązkowego.

Gramatyka, oj jestem zadowolona. Można było dostać 24 punkty i za to lekką ręką dałam 6. Czyli praca bezbłędna. Prac w przedziale 22-24 było 8! Niestety były też słabsze, ale i ja i dzieci i Państwo wiemy nad czym pracować. Oceny są już w dzienniku.

Przypominam, że w środę moi uczeni piszą "Omnibusa". Strój między galowym a sportowym czyli trochę elegantszy niż codzienny. Pozdrawiam. J.P.