Dzisiaj jest środa, 27 Sty 2021
Znajdujesz sie w:     Home 3a Dni wolne
Dni wolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
środa, 27 marca 2019 08:52

Dzień dobry, choć chłodny. jeśli ktoś pytał, czy mamy w rekolekcje na 9.00 i jest z grupy pływackiej, to ma już odpowiedź. Pływacy, macie na 7.15 treningi i z przyjemnością będę obserwowała, kto ma zadatki na olimpijczyka.

Dzisiaj muszę podać listę dzieci, które będą w czasie egzaminów i w czasie przerwy świątecznej w szkole jadły obiady i uczestniczyły w życiu świetlicy. Podaję czwórkę zgłoszonych mi uczniów. Warsztaty ozdób wielkanocnych przeniosłam na wtorek, drugi dzień rekolekcji. Wszystkie materiały dostarczy pani Ania M. i p. Agnieszka K- prowadząca warsztaty.

Ta dłuuuuuga powtórka z ortografii- pisownia h i ch zadana była w zeszłym tygodniu i miała być wykonana do piątku tego tygodnia. W ten dzień będzie dyktando( zeszyty!!!). teraz zwracam się do tych, którzy źle myśleli o mnie, robiąc wszystkie strony w weekend. Podziękujcie dzieciom za uważanie na lekcji.

Wczoraj sprawdziłam dodawanie i odejmowanie w zakresie 100- jest dobrze! Miłego dnia. J.P.