Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Koniec laby i ciasta PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska
wtorek, 02 kwietnia 2019 16:39

Dzień dobry, od czwartku pełna mobilizacja naukowa. na pierwszy rzut idzie gramatyka i tabliczka. Tak, mnożenia, nie czekolady.

Dziekuję w imieniu dzieci i własnym za warsztaty przeprowadzone przez mamę Zosi. Efekty w czwartek po lekcjach dzieci zabiorą do domów. Uznałam, że to najlepszy czas, bo na ogół wracają tuż po lekcjach z rodzicami. Pani Agnieszko, szkoda mi będzie oddawać ozdoby, tak pięknie sala wygląda!

Teraz czas ciast. Otrzymaliście Państwo informację o kiermaszu ciast w czwartek. To kolejna społeczna akcja naszej szkoły. Cel tak szczytny, że sama jutro zabieram się za pieczenie. Będzie to browni, najbardziej czekoladowe z czekoladowych ciast. Obowiązkowo z zakalcem! Państwa także zachęcam do wypieków. Oczywiście z pogadanką, dla kogo te ciasta pieczemy. Życzę miłego wieczoru wolnego od prac domowych Waszych dzieci ( chyba, że Wy im coś zadacie- nie polecam!) i proszę o duchowe wsparcie i kciuki zaciśnięte za naszych konkursowiczów. Jutro rano silna grupa ( Zosia, Agatka i Szymek J) startuje w konkursie międzyszkolnym "Mały Ratownik", a Lenka bezbłędnie pisze dyktando w konkursie również międzyszkolnym "Ortografia bez tajemnic". Muszę kończyć, bo już zaczynam trzymać kciuki! J.P.