Dzisiaj jest środa, 27 Sty 2021
Znajdujesz sie w:     Home 3a ogłoszenie
ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
niedziela, 28 kwietnia 2019 18:58

Gratulacje i szóstki dla naszych klasowych pływaków!!!

Przedrukowuje ogłoszenie Pani A. Zielińskiej i zachęcam do udziału.

Dzień dobry :),

poproszę o przekazanie informacji rodzicom, opiekunom prawnym:


Od 7 maja do 26 listopada 2019 r. (wtorki), od godziny 15.25 do 16.10, na terenie szkoły będzie realizowany Program profilaktyczny "Strach na wróble i ... " dla uczniów z klas 1-2-3 (grupa 14 osób). Zajęcia przygotowane są na podstawie książki dla dzieci "Nieustraszony strach na wróble"(jest to książka o poszukiwaniu  przyjaźni i odwadze, napisana i zilustrowana przez laureatów trzeciej edycji konkursu "Piórko 2017. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci", pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka).
Program realizowany jest we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin.

Zakwalifikowani do udziału w zajęciach zostaną uczniowie, których rodzice/opiekunowie prawni wyrażą pisemna zgodę (oświadczenie) do 7 maja.
Prowadzenie: Agnieszka Zielińska


Oświadczenie oraz wszelkie dodatkowe informacje mogą rodzice uzyskać w trakcie mojej pracy w świetlicy lub przez e-maila:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.