Dzisiaj jest środa, 20 Paź 2021
Znajdujesz sie w:     Home
Nowości PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 28 maja 2019 08:10

Może nie takie całkiem nowe, ale ważne. Przypominam, że dzisiaj mamy zebranie o godzinie 16.00. Jutro jedziemy na Aqua Lublin na zawody pływackie. Nie wszyscy pływacy mają zgody na udział w zawodach. Puste będą u mnie, na zebraniu proszę o podpisy. Po zawodach dzieci wracają do szkoły ze mną, spróbujemy "załapać" się jeszcze na obiad. Lekcji już nie mamy, można odebrać dziecko ze szkoły po obiedzie, lub napisać specjalną zgodę na ten dzień, że może po obiedzie wracać do domu samodzielnie, lub resztę zaprowadzę do świetlicy.  Można przywieźć dziecko na basen na 9.00, można odebrać z pływalni ok. 13.00, ale w każdym przypadku proszę o informację. Dzieci niepływackie jadą ze mną w charakterze kibiców. Lub pod opieką rodziców zostają w domu. Pozdrawiam. J.P.