Dzisiaj jest wtorek, 17 Wrz 2019
Znajdujesz sie w:     Home
Spotkanie laureatów z Prezydentem Miasta Lublin PDF Drukuj Email

W dniu 17 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami – laureatami konkursów artystycznych. Dyrektor naszej Szkoły Pan Kamil Dąbrowski, uczniowie - laureaci oraz opiekun odebrali gratulacje od Pana Wiceprezydenta Miasta Lublin Mariusza Banacha oraz Pani Dyrektor Wydziału Oświaty w Lublinie Ewy Dumkiewicz – Sprawki.

Uczniowie, którzy odnieśli te znaczące sukcesy to:

• Orest Padałka - otrzymał tytuł laureata w dwóch konkursach (VI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Architektura Lublina i okolic – Pejzaże mistyczne” i w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata” oraz otrzymał jednorazowe stypendium.
  • Maria Kupczak otrzymała tytuł laureata w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Architektura Lublina i okolic – Pejzaże mistyczne” oraz otrzymał jednorazowe stypendium.
  • Gabriela Partycka otrzymała tytuł laureata w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”.

Opiekunem nagrodzonych uczniów jest nauczyciel plastyki Włodzisław Tybiszewski.

Składamy serdeczne podziękowanie organizatorom tej wspaniałej uroczystości Urzędowi Miasta Lublin Wydziałowi Oświaty i Wychowania oraz gospodarzom czyli Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Pragniemy również podziękować rodzicom, którzy wytrwale wspierają swoje dzieci w podejmowaniu trudnych, twórczych wyzwań oraz swoją postawą motywują nauczycieli do systematycznej i konsekwentnej pracy.

Zdjęcia w GALERII >>>