Dzisiaj jest wtorek, 17 Wrz 2019
Znajdujesz sie w:     Home
Najlepsza szkoła sportowa w Lublinie !!! PDF Drukuj Email

Dzisiaj w Ratuszu odbyło się spotkanie podsumowujące Współzawodnictwo Sportowe Szkół miasta Lublin. Z ogromną radością pragniemy poinformować, o niezwykłym sukcesie jaki osiągnęła nasza szkoła. W rywalizacji Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin w Igrzyskach Dzieci (klasy IV-VI) w roku szkolnym 2018/2019 zdominowaliśmy miasto Lublin zajmując I miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców oraz IV miejsce wśród dziewcząt. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII oraz III gimnazjum) w klasyfikacji generalnej wśród chłopców uplasowaliśmy się na IV miejscu a wśród dziewcząt na III miejscu.

Warto zaznaczyć, że ustąpiliśmy pola tylko gimnazjom. Na ten wynik nasi nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie ciężko pracowali przez cały rok, co również zaowocowało zdobyciem niezliczonej ilości medali na zawodach miejskich, wojewódzkich oraz ogólnopolskich. Sukces ten osiągnęliśmy sumienną pracą oraz wieloma wyrzeczeniami. Nie udałoby się tego wszystkiego osiągnąć bez owocnej współpracy z uczniami, rodzicami, koordynatorem i dyrekcją szkoły. W nagrodę nasza szkoła otrzymała podziękowania od Prezydenta Miasta Lublin, pamiątkowe puchary oraz nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł od MKS Start Lublin.

Pozdrawiamy serdecznie, nauczyciele wychowania fizycznego. Zdjęcia w GALERII >>>