Dzisiaj jest wtorek, 17 Wrz 2019
Znajdujesz sie w:     Home
Uwaga! Uczniowie klas 8 PDF Drukuj Email

Kandydaci rejestrowani przez szkoły podstawowe/gimnazja prowadzone przez Gminę Lublin, mają oceny przesłane i potwierdzone przez szkoły i dokumenty – świadectwo oraz wyniki egzaminu/sprawdzianu dostarczają od 4.07 do 8.07 jako potwierdzenie woli.

W dniach 19.06-25.06.2019r zgodnie z zarządzeniem Lubelskiego Kuratora Oświaty dokumenty do szkoły pierwszego wyboru dostarczają kandydaci rejestrujący się samodzielnie czyli np. z innych Gmin lub szkół prowadzonych przez inne podmioty, którzy nie mają zweryfikowanych osiągnięć i musi to zrobić szkoła pierwszego wyboru.
Informuję również, iż
w szkołach ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych w raportach dotyczących kandydatów zawarta jest informacja czy kandydat rejestrował się samodzielnie czy rekrutacja przeprowadzana była przez szkołę.