Dzisiaj jest niedziela, 23 Lut 2020
Znajdujesz sie w:     Home Kadra pedagogiczna
Kadra pedagogiczna 2019/2020 PDF Drukuj Email

 

L.p.

Przedmiot

Nauczyciel                                          

1.

Biologia

Marta Harasim

Iwona Karpińska-Spasówka

Teresa Kuszyk

2.

Chemia

Eliza Czerniakowska

Iwona Karpińska-Spasówka

3.

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Bukowska

4.

Edukacja dla   bezpieczeństwa    

Iwona Terlecka

5.

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Ciepiel

Ewa Gadaj

Małgorzata Komsta

Małgorzata Małecka

Halina Maraś

Barbara Niewiadomska

Jolanta Pawłowska

Renata Złotnicka-Panasiuk

Dorota Żuchnik

6.

Fizyka

Hubert Chromiak

Eliza Czerniakowska

7.

Geografia

Elżbieta Piskorska

8.

Historia

Magdalena Kostecka

Grzegorz Kijewski

Konrad Rosołowski

9.

Informatyka

Hubert Chromiak

Piotr Dziatkiewicz

Patrycja Dziedzic

Renata Kwiatosz

Agnieszka Walczak

10.

J. angielski

Katarzyna Huk

Małgorzata Kowalik

Łukasz Kuta

Agnieszka Mikosz

Zofia Mochniej

Sebastian Siwko

11.

J. niemiecki

J. hiszpański

Anna Kulik

Dominika Birunt

12.

J. polski

Małgorzata Dziatkiewicz

Magdalena Kostecka

Joanna Mosek

Małgorzata Możdżeń

Jolanta Nowak

Katarzyna Nowek

Katarzyna Tomasiak

13.

Logopedia

Małgorzata Ciosek

Ewa Gadaj

Jolanta Nowak

Urszula Spaczyńska

14.

Matematyka

Kinga Adamkiewicz

Patrycja Dziedzic

Anna Kurasińska

Teresa Kuszyk

Dariusz Sokołowski

15.

Muzyka

Dariusz Kwiatkowski

16.

Pedagog

Renata Radziejewska

Izabela Paluch

17.

Plastyka

Włodzisław Tybiszewski

18.

Przyroda

Iwona Karpińska-Spasówka

19.

Psycholog

Katarzyna Bukowska

20.

Religia

Ks. Łukasz Auguściak

Magdalena Łońska

Danuta Rutkowska

Maria Soja

21.

Rewalidacja / nauczyciel specjalista

Lidia Stępniewska

Kinga Zabawska

Teresa Marczyńska

22.

Technika

Piotr Dziatkiewicz

23.

Wychowanie do życia w rodzinie

Berta Belniak

24.

Wiedza o społeczeństwie

Iwona Terlecka

25.

Wychowanie fizyczne / Zajęcia sportowe

Berta Belniak

Tomasz Chmura

Paweł Janowski

Piotr Koczur

Tomasz Korgul

Karolina Kowalska

Jakub Kozłowski

Justyna Rdest

Grzegorz Stec

Przemysław Wieczorek

26.

Wychowawca oddziału zerowego

Małgorzata Bałanda

Justyna Guz

Hanna Manel

Bożena Mazurek

27.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wychowawca świetlicy

Katarzyna Bukowska

Hubert Chromiak

Małgorzata Ciosek

Jolanta Foc

Marta Harasim

Aneta Janowska

Anna Kulik

Urszula Pawłowska

Izabela Szkoda

Iwona Terlecka

Agnieszka Zielińska

Paulina Masiewicz