Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home Biblioteka Escape room w bibliotece
Escape room w bibliotece PDF Drukuj Email

Zakończyły się rozgrywki  „Escape room w bibliotece” dla klas 4-6. W grze wzięło udział 35 zespołów uczniów, którzy przez około godzinę zmagali się z serią zagadek, łamigłówek i układanek związanych tematycznie z baśniami.  16 zespołom udało się przejść grę, czyli  „otworzyć bibliotekę” a tak naprawdę skrzyneczkę kryjącą upominki dla zwycięzców. Zwycięzcą wśród zwycięzców, czyli zespołem, który skutecznie zakończył grę w najkrótszym czasie były uczennice z kl. 6a : Marysia Krzemińska i Julia Wójcik. Zaledwie 3 minuty dłużej pracowały Kinga Zdyb i Amelia Mróz z kl. 6d. Trzecie miejsce w rozgrywce uzyskały : Weronika Kasperek, Julia Skulimowska i Karina Uszko z kl. 4b. Wszystkim uczestnikom możemy  jednak pogratulować odwagi i walki do samego końca. Zapraszamy do galerii zdjęć >>>.