Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home Biblioteka Biblioteka dla rodziców i dla dzieci
Biblioteka dla rodziców i dla dzieci PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 11:23

Darmowa książka elektroniczna  dla dzieci.

Wydawnictwo Olesiejuk opublikowało ciekawą  darmową książkę  „Masz tę moc”. O czym jest książka?  O tym, o czym teraz wszyscy mówią, o tym, co spowodowało, że nie możecie chodzić do szkoły i o tym, czego trochę biomy się…  o koronawirusie.

Książka w sposób prosty, zrozumiały i przede wszystkim spokojny wyjaśnia,  czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.  Tekst opracowała Agnieszka Frączek , a  ciekawe ilustracje wykonała  Ewa Podleś.

Warto   pobrać PDF   i czytać,  gdzie tylko lubicie i gdzie dzieci czują się bezpieczne.   Link poniżej.

https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wiadomosci/czytaj/darmowa-ksiazka-elektroniczna-o-koronawirusie-dla-dzieci/?fbclid=IwAR3-tUxYl5pcxXONhb88Kccv320ZiI-neQ8clIuz5Vh42c3W-jNNy_Xme7g

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia!