Dzisiaj jest środa, 28 Paź 2020
Znajdujesz sie w:     Home Kadra pedagogiczna
Kadra pedagogiczna 2020/2021 PDF Drukuj Email

 

L.p.

Przedmiot

Nauczyciel                                          

1.

Biologia

Marta Harasim

Iwona Karpińska-Spasówka

Teresa Kuszyk

2.

Chemia

Eliza Czerniakowska

Iwona Karpińska-Spasówka

3.

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Bukowska

4.

Edukacja dla   bezpieczeństwa    

Iwona Terlecka

5.

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Ciepiel

Ewa Gadaj

Małgorzata Komsta

Małgorzata Małecka

Halina Maraś

Barbara Niewiadomska

Renata Złotnicka-Panasiuk

Dorota Żuchnik

LachowskaAnna

6.

Fizyka

Eliza Czerniakowska

7.

Geografia

Elżbieta Piskorska

Magdalena Ożgo

8.

Historia

Magdalena Kostecka

Grzegorz Kijewski

Konrad Rosołowski

9.

Informatyka

Patrycja Dziedzic

Renata Kwiatosz

Magdalena Obrycka

Marcin Pąsiek

10.

J. angielski

Katarzyna Huk

Małgorzata Kowalik

Łukasz Kuta

Agnieszka Mikosz

Sebastian Siwko

11.

J. niemiecki

J. hiszpański

Anna Kulik

Dominika Birunt

12.

J. polski

Małgorzata Dziatkiewicz

Magdalena Kostecka

Joanna Mosek

Małgorzata Możdżeń

Jolanta Nowak

Katarzyna Tomasiak

13.

Logopedia

Małgorzata Ciosek

Ewa Gadaj

Urszula Spaczyńska

14.

Matematyka

Kinga Adamkiewicz

Patrycja Dziedzic

Bożena Fitzerman

Bożena Krzowska

Anna Kurasińska

Teresa Kuszyk

Dariusz Sokołowski

15.

Muzyka

Dariusz Kwiatkowski

16.

Pedagog

Izabela Paluch

17.

Plastyka

Włodzisław Tybiszewski

18.

Przyroda

Iwona Karpińska-Spasówka

19.

Psycholog

Katarzyna Bukowska

20.

Religia

Ks. Łukasz Auguściak

Danuta Rutkowska

Maria Soja

21.

Rewalidacja / nauczyciel specjalista

Lidia Stępniewska

Izabela Paluch

22.

Technika

Magdalena Obrycka

23.

Wychowanie do życia w rodzinie

Berta Belniak

24.

Wiedza o społeczeństwie

Iwona Terlecka

25.

Wychowanie fizyczne / Zajęcia sportowe

Berta Belniak

Tomasz Chmura

Paweł Janowski

Piotr Koczur

Tomasz Korgul

Karolina Kowalska

Jakub Kozłowski

Justyna Rdest

Grzegorz Stec

Przemysław Wieczorek

26.

Wychowawca oddziału zerowego

Małgorzata Bałanda

Justyna Guz

Hanna Manel

Bożena Mazurek

27.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wychowawca świetlicy

Katarzyna Bukowska

Hubert Chromiak

Małgorzata Ciosek

Jolanta Foc

Marta Harasim

Aneta Janowska

Anna Kulik

Magdalena Ożgo

Urszula Pawłowska

Izabela Szkoda

Iwona Terlecka

Agnieszka Zielińska

Paulina Masiewicz