Dzisiaj jest środa, 20 Paź 2021
Znajdujesz sie w:     Home
Szanowni Rodzice! PDF Drukuj Email
czwartek, 19 listopada 2020 10:36

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale znajdziecie Państwo wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość, a także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych. Zachęcam Państwa do zapoznania się z poradnikiem.

Załączniki:

  1. Poradnik dla szkół klasy I-III – wersja pdf (1,7MB)
  2. Poradnik dla szkół klasy I-III – wersja word (751KB)

Z poważaniem
Barbara Niewiadomska
wicedyrektor SP 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie