Dzisiaj jest środa, 20 Paź 2021
Znajdujesz sie w:     Home
JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 03 grudnia 2020 07:31

Dnia 25 listopada 2020r. w Hrubieszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W turnieju wzięło udział osiem najlepszych szkół województwa, wyłonionych w drodze eliminacji, w tym nasza szkoła.

Podopieczni Pana Pawła Janowskiego zajęli pierwsze miejsce wygrywając swój pierwszy mecz 3:0 ze Szkołą Podstawową w Werbkowicach. W półfinale pokonaliśmy 3:2 Szkołę Podstawową nr 3 z Lubartowa. W finale spotkaliśmy się z faworytem rozgrywek Szkołą Podstawową w Krzywdzie. Wygraliśmy to spotkanie 3:2 a graczem dnia został Jakub Konieczko 7b, zdobywając dwa punkty plus debel. Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie, o czym mogą świadczyć minimalne wygrane w poszczególnych setach. Obie szkoły zagrały bardzo zmotywowane i skoncentrowane. Wszyscy zawodnicy grali dobrze i równo.

Bardzo cieszy nas zdobycie tytułu Mistrza Województwa szczególnie, że nie byliśmy faworytem rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Konieczko 7b, Oskar Jach 6f oraz w roli kibiców Kuba Jach i Mikołaj Strojek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Chłopcy:            1 miejsce
Dziewczęta:       7 miejsce

Wszystkich chętnych chłopców z klas 1-4 zapraszam na treningi tenisa stołowego, które odbywają się w naszej szkole, w środy 17:05-19:20 i piątki 15:30-17:00.
Opiekun
Paweł Janowski