Dzisiaj jest niedziela, 26 Wrz 2021
Znajdujesz sie w:     Home
Zaproszenie na szczepienia PDF Drukuj Email
czwartek, 10 czerwca 2021 07:37

CenterMedChcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły na dobrowolne oraz bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 w ramach Narodowego Programu Szczepień. Obecnie Program przewiduje szczepienie dzieci od 12 roku życia. Dzieci otrzymają dwudawkową szczepionkę Comirnaty firmy Pfizer, która jako jedyna została dopuszczona dla osób w tym wieku. Konieczne jest aby dziecko w wieku 12-15 lat zgłosiło się wraz z rodzicem bądź opiekunem prawnym – to oni muszą wyrazić pisemną zgodę na zaszczepienie wypełniając stosowny kwestionariusz. Realizacja szczepień w ramach Narodowego Programu Zdrowia pozwala na zmniejszenie liczby nowych przypadków COVID-19, szczepienia zmniejszają bowiem ryzyko zachorowania na koronawirusa. Szczepiąc się chronimy siebie i bliskich przed ciężkim przebiegiem choroby oraz przed ciężkimi powikłaniami pocovidowymi. Szczepienia będą wykonywane w naszym punkcie szczepień w Lublinie przy ul. Nadbystrzyckiej 42A po obopólnym uzgodnieniu terminu.
Wierzymy, że wspólnie możemy postawić kolejny krok w powrocie do życia bez obostrzeń i ograniczeń. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny pod numerem 504 802 193 lub 81 538 41 93.

Z wyrazami szacunku,
Jolanta Woźniak