Dzisiaj jest środa, 08 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe Obiekty Obiekty sportowe
Obiekty sportowe PDF Drukuj Email

Nasza szkoła obecnie dysponuje rozbudowaną salą gimnastyczną z nowym zapleczem sanitarnym.

Do dyspozycji uczniów klas I-III i uczęszczających do świetlicy przeznaczona jest niska sal gimnastyczna o pow. 180 m2 wyposażona w sprzęt i materace zakupione w ramach rządowego programy "Radosna szkoła".

Uczniowie klas młodszych w miarę możliwości, również korzystają z dużej sali gimnastycznej.

W roku szkolnym oddano do użytku krytą pływalnię i boiska wielofunkcyjne.

Pływalnia posiada dwie niecki:  dużą sportową o wymiarach 16x25 m, małą rekreacyjną o wymiarach 9x12 m z przeznaczeniem do nauki pływania oraz zjeżdżalnię o długości 80 m.

Obiekt wyposażony jest również w widownię na 200 osób, kawiarnię, gabinety odnowy biologicznej, salkę konferencyjną.

3 września 2010 r. podczas Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2010/2011 oficjalnie oddano obiekty, zapraszamy do naszej galerii zdjęć z tej uroczystości.>>