Dzisiaj jest środa, 20 Paź 2021
Znajdujesz sie w:     Home Rada Rodziców SP 23 Festyn 2016
Festyn 2016 PDF Drukuj Email

Festyn Rodzinny 2016
3 czerwca, na placu wokół szkoły, odbył się Festyn Rodzinny „Zdrowe pokolenie bez nałogów”
w ramach Igrzysk Kalinowszczyzny. Jak co roku Rada Rodziców włączyła się w przygotowanie
i realizację programu. Zapewniliśmy wodę dla uczestników oraz przygotowaliśmy stoisko,
na którym rodzice serwowali pożywne koktajle i świeże soki wyciskane z owoców i warzyw.
Cieszymy się, że nasze dzieci po raz kolejny mogły poznać klimat sportowej rywalizacji,
tajniki pracy służb ratunkowych i mundurowych, a przede wszystkim zaznały wiele przyjemności z zabawy.
Dziękujemy inicjatorowi tego barwnego spotkania Panu Pawłowi Janowskiemu oraz Nauczycielom,
Pracownikom i Rodzicom, którzy przyczynili się do tego, aby całe przedsięwzięcie przyniosło wszystkim radość i pożytek.