Dzisiaj jest środa, 28 Paź 2020
Dzień dobry PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska
czwartek, 29 września 2016 14:48

Podaję pracę domową dla 1a:

-ćwiczymy czytanie, jeśli ktoś to zaniedbał. Brawo dla klasy- duuuża część dzieci umiała nadobowiązkowy kawałek tekstu

-Karty ćwiczeń s.30. Jeśli coś jest niedokończone na lekcji, lub zupełnie nie nadaje się do pokazania ludziom na oczy, proszę uzupełnić lub poprawić ( wiedzą, oj wiedzą do kogo to piszę!).

- Ćwiczenia w pisaniu s. 10.

Dzięki Agatce wszystkie dzieci mają już puszki. Ale nie wszystkie "napełniacz".

Wspaniale spisały się dzieciaki i rodzice jeśli chodzi o dary jesieni,. Mamy piękną wystawkę!

Dokładne informacje na temat sobotniego wyjazdu jutro. Mamy wolne miejsca  w kilku autach. Jutro podam kontakty. Tak sobie myślę, że może ktoś z rodziców zna drogę i podholowałby nas. nawet jak zbłądzimy, to lepiej w grupie, czy jak to się popularnie mówi. Przyznaję się bez bicia, mam nieaktualną nawigację. za dużo się wokół Lublina dzieje. Pozdrawiam. J.P.