Dzisiaj jest środa, 28 Paź 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a Dzień dobry
Dzień dobry PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 03 października 2016 07:33

Jest poniedziałek i zgodnie z obietnicą wchodzę do dziennika. Ale... , życie nie jest tak doskonałe jak plany. Zgłoszono mi, że łatwiej w aplikacjach telefonicznych "łapać" stronę www". Zatem nadal będzie ona funkcjonowała, a dzienniku będę chyba kopiować te informacje. Albo odwrotnie. Przećwiczę.
Nie wiem kto zamawiał pogodę, ale niech już to robi do końca edukacji Waszych dzieci. Sobotnie spotkanie było ( dla mnie) wspaniałe! Miejsce świetne, pogoda jak wyżej, frekwencja b. wysoka ( dziękuję Państwu). Same ochy i achy! Ale wszystko przebił mecz: Dzieci kontra Tatusiowie. Brawo dla dzieci, brawo dla drużyny Tatusiów. Wyłowiłam nawet parę piłkarskich talentów, ale okazuje się, że to już są zawodowcy!
Zdjęcia, które robiłam kręcąc się Wam pod nogami, będą dostępne dzięki panu Jackowi J. ( Dziękuję bardzo panie Jacku).
Podaję terminy zebrań na cały rok szkolny: 27. 10. ,
16.11. konsultacje  ( spotkania indywidualne) godzina 17.00- 19.00.
7.12. zebranie
9.03 zebranie
4.04 konsultacje
11.05 zebranie.

Zgromadziliśmy dość materiałów do produkcji grzechotek, brakuje nam tylko "wykończeniówki". Mogą być wycinki z kolorowych gazet lub papier kolorowy do oklejenia puszek. Potrzebujemy także taśmę klejącą średniej szerokości. I zaczynamy działać. Pozdrawiam. J.P.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2016 07:34