Dzisiaj jest środa, 28 Paź 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a SOS
SOS PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 03 października 2016 15:37

Potrzebuję informacji na temat 14 października. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, ale szkoła jest otwarta dla wszystkich potrzebujących opieki dzieci. Czynna jest świetlica i wydawane są obiady. Proszę o napisanie w d.e. które dziecko będzie tego dnia w świetlicy, które będzie jadło obiad. Może do czwartku.

Otrzymałam zdjęcia legitymacyjne od fotografa. Proszę o wpłatę 13 zł do Pani Ani Michalczyk.

Praca domowa

Czytać s. 30. Obowiązkowo krótki tekst, dla chętnych całość. Okazuje się,że chętnych jest mnóstwo, bo chórem czytali wspaniale.

Karty ćwiczeń s.34 ć.2, 35 ć. 3.

W zeszycie pomarańczowym literki i, J.

Jak skończymy te cienkie kajeciki, wchodzimy w zeszyty znormalizowane. Rada: do j. polskiego lepsze są zeszyty w kolorowe 3 linie. Czerwono niebieskie. Łatwiej im znaleźć linie, w których powinni pisać. Proszę spojrzeć na jakość papieru, tu nie ma co oszczędzać. Pozdrawiam. J.P.