Dzisiaj jest wtorek, 07 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home Świetlica
ABC Ekonomii PDF Drukuj Email
piątek, 06 marca 2020 07:43

plakatZ ogromną przyjemnością oraz ciekawością :) informujemy, iż przystąpiliśmy do Projektu "ABC Ekonomii", mającego na celu upowszechnianie edukacji ekonomicznej i finansowej wśród uczniów klas I-III. Koordynatorem ww. projektu jest Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.
Będziemy także przygotowywali się do świetlicowego oraz międzyszkolnego konkursu wiedzy.

W zimowej szacie PDF Drukuj Email
czwartek, 05 marca 2020 11:43

zdjęcie prac na konkursSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie jest organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla świetlic szkolnych Miasta Lublin.

Wysłaliśmy już swoje prace :)

Układanie PDF Drukuj Email
czwartek, 05 marca 2020 11:32

zdjęcie budowli z klockówZabawa klockami to doskonała rozrywka w świetlicy. Ćwiczymy kreatywność i wyobraźnię :)

Więcej w Galerii >>>

Zimowy przyjaciel zwierząt PDF Drukuj Email
czwartek, 05 marca 2020 11:16

zdjęcie prac konkursowychZasady wsparcia dzikich zwierząt zimą to temat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Zimowy przyjaciel zwierząt". Organizatorem konkursu jest Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. Prezentujemy nasze pomysły dotyczące pomocy zwierzętom.

Lodówki przyszłości PDF Drukuj Email
czwartek, 05 marca 2020 11:07

zdjęcie prac konkursowychW miesiącu październiku wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez Firmę Electrolux. Zaprojektowaliśmy lodówki przyszłości, dzięki którym przechowywanie żywności stanie się jeszcze bardziej skuteczne, a problem marnotrawienia żywności zniknie całkowicie.

Uwaga ! Bezinteresowna Pomoc Potrzebna! :) PDF Drukuj Email
piątek, 03 stycznia 2020 00:00

zdjęcie przyciskówPewnego dnia usłyszałam: "Proszę pani, skoro mamy listę różnych sposobów witania się, to może zrobimy listę czynności, w których możemy sobie pomóc?". GENIALNY POMYSŁ !!!:)
I tak we współpracy z innymi uczniami i uczennicami, po radosnych, twórczych dyskusjach, udało się :)
Potrzebujemy  :
-  pomocy w posprzątaniu zabawek,
-  pomocy w pracy domowej,
-  uśmiechać się do siebie,
-  wsparcia w trudnych chwilach,
-  wspólnej zabawy,
-  rozmowy,
-  używania kulturalnych słów : "proszę, dziękuję, przepraszam",

A jakie mamy profesjonalne przyciski. Zobaczcie sami :)

Świąteczny nastrój PDF Drukuj Email

W nastrój oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia wprowadził nas konkurs "Kalendarz Adwentowy", którego organizatorem jest Świetlica Szkoły Podstawowej nr 30 im.Króla Kazimierza Wielkiego w Lubinie.
Prezentujemy nasze pomysły :)

W jesiennym klimacie PDF Drukuj Email

Piękno barw jesiennych zaprezentowaliśmy w pracach przygotowanych w ramach międzyszkolnego konkursy plastycznego "W jesiennym klimacie".
Organizatorem ww. konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lublinie.

Odwiedziny PDF Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 00:00

zdjęcie z odwiedzinW listopadowy wtorek udaliśmy się w odwiedziny do młodszych kolegów i koleżanek uczęszczających do oddziału przedszkolnego na terenie naszej Szkoły.
Zaprezentowaliśmy pierwszy rozdział książki Katarzyny Szestak pod tytułem "Szary Domek".
Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy podarować swój czas innym :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii >>>.

P.S. Przygotowujemy ciąg dalszy przygód Szarego Domka :)

Przywitajmy się....tak inaczej :) PDF Drukuj Email

By rozpocząć dzień z uśmiechem wymyśliliśmy różne formy witania się.

I tak, mamy:
- obejmowanie się ramionami,
- podanie dłoni,
- żółwik,
- przybicie piątki,
- zaśpiewanie piosenki,
- Baymax,
- taniec.

Mały gest o wielkim znaczeniu....a ile radości :)

Projekty PDF Drukuj Email

Fundacja BGK im. J.K.Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie ogłosiła konkurs na ciekawy i oryginalny projekt kartki bożonarodzeniowej.
Prezentujemy zgłoszone na ww. konkurs prace plastyczne :)

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>