Dzisiaj jest poniedziałek, 25 Paź 2021
Innowacja pedagogiczna PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 października 2021 07:22

postacie bajkowe

Od 1 października rozpoczęliśmy innowację pedagogiczną "Z bajką na co dzień" czyli podróże do krainy dziecięcej wyobraźni.
Co tydzień będziemy poznawać bajki, a wraz z nimi nowe pozytywne postacie nacechowane wzniosłymi wartościami moralnymi takimi jak: uczciwość, szacunek, odwaga, odpowiedzialność.... Te wartości będą odkrywane i przekazywane dzieciom dając im wsparcie, poczucie wartości, siły i radości.

Jesienne Plastelinki PDF Drukuj Email
piątek, 15 października 2021 00:00

prace plastyczne z plastelinąNa wydrukowanych wzorach formowaliśmy jesienne liście, jarzębinę, żołędzie, kasztany wyklejane plasteliną

- taki mały wstęp do zabaw z prawdziwymi jesiennymi darami przyrody.

Zwierzaki metodą aborygeńską PDF Drukuj Email
środa, 13 października 2021 00:00

prace plastyczneTym razem skupiliśmy się na znanej na całym świecie sztuce aborygeńskiej i charakterystycznej dla niej technice kropkowania. Sami zaczęliśmy tworzyć na wiele kreatywnych sposobów, bawiąc się kolorami powstawały kropkowane prace.

Jestem Kapsel…, James Kapsel. PDF Drukuj Email
wtorek, 12 października 2021 00:00

kapselW miesiącu październiku przybył do świetlicy wyjątkowy Gość -   James  Kapsel.Wink
Raz w tygodniu odkrywamy, co chce nam  powiedzieć poprzez  wylosowanie  korka.
Bardzo nam poprawia humor.  „Swoimi  słowami” sprawia wszystkim ogromną radość.

kapsle

Wspomnienia z wakacji PDF Drukuj Email