Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020

Informacja dla rodziców kl. 1-8 PDF Drukuj Email
czwartek, 03 września 2020 00:00

Informacja dla rodziców kl. 1-8

Uczniowie którzy byli zapisani do stołówki szkolnej w tamtym roku szkolnym mają te same nr konta bankowego.

Uczniowie którzy byli w tamtym roku szkolnym w oddziale przedszkolnym a są teraz w kl. 1 też mają te same nr konta bankowego.

Z powodu opóźnienia prac nowego programu ,,opłaty”  nie są udostępnione Państwu kwoty do zapłaty na koncie dziecka w dzienniku elektronicznym.

Uczniowie którzy są już zapisani na wstępną kartę zgłoszenia na obiady w roku szkolnym 2020/21 a nie dokonali wpłaty proszeni są o jak najszybszą wpłatę i dostarczenie potwierdzenia wpłaty w formie elektronicznej : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Kwota do zapłaty 63,00 zł

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka opłata za m-c wrzesień

Od tego roku szkolnego uczniowie nie posiadają już nr Id

Informacja dla rodziców dzieci z kl. 1-8 PDF Drukuj Email
piątek, 28 sierpnia 2020 13:20

Zapraszamy rodziców kl. 1-8 do składania kart zgłoszenia na obiady do stołówki szkolnej.

Ze względu na wdrożenie nowego systemu informatycznego  szczegółowe zasady korzystania ze stołówki szkolnej oraz umowy będą przygotowane dla Państwa do podpisu w późniejszym terminie.

Informujemy, iż stawka żywieniowa za jeden dzień wynosi : 3,00 zł

Uczniowie którzy korzystali z wyżywienia w ubiegłym roku szkolnym mają ten sam nr konta bankowego. Informacje o bieżących wpłatach będą udostępnione w  dzienniku  elektronicznym na koncie danego ucznia. Opłaty za obiady należy uiszczać od 1 do 3 każdego miesiąca na indywidualne konto podane przy zapisie osoby korzystającej z wyżywienia (liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie). Warunkiem otrzymania karnetu obiadowego jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty do okazania  Intendentce osobiście lub w formie elektronicznej. Przy braku terminowej płatności będą naliczane ustawowe odsetki za każdy dzień zwłoki.

W przypadku nieobecności osoby uprawnionej w szkole lub rezygnacji z posiłku zwrotowi podlega opłata wniesiona za posiłek za drugi dzień nieobecności. Rezygnację z bieżących posiłków (np.
z powodu choroby dziecka) należy zgłosić pisemnie e-mailem lub telefonicznie w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka w szkole najpóźniej do godz. 10.00  Intendentce,  pracownikowi stołówki szkolnej   lub w sekretariacie szkoły, z podaniem  daty i liczby dni nieobecności. Koszt zgłoszonych niewykorzystanych obiadów  będzie odliczony przy opłacie za następny miesiąc.

Nadpłaty i odpisy za ubiegły rok szkolny będą pomniejszone w miesiącu październiku.

Proszę o dostarczanie  wstępnej karty zgłoszenia podpisanej odręcznie w postaci  skanu na adres emailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub oryginału w sekretariacie szkoły do 02.09.2020 r.

Za wszelkie trudności przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Wstępna karta zgłoszenia na obiad do pobrania: wstepna_karta_zgloszenia.pdf

Program dla szkół PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 lutego 2020 08:41

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,