Dzisiaj jest wtorek, 07 Kwi 2020
obiady
Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych PDF Drukuj Email
piątek, 03 kwietnia 2020 00:00

W załączniku poniżej podane są  wykazy należnych płatności za m-c marzec podane wg nr ewidencyjnego każdego dziecka.

Opłaty za wyżywienie i godziny nadliczbowe  należy uiszczać do 10  kwietnia 2020 r.  na indywidualne konto podane przy zapisie dziecka  korzystającego  z wyżywienia (liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie). Przy braku terminowej płatności będą naliczane ustawowe odsetki za każdy dzień zwłoki.

UWAGA! Nr konta bankowego jest inny dla każdego ucznia (także w przypadku rodzeństwa).

W tytule przelewu wpisać należy: IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA,  NR EWIDENCYJNY, MIESIĄC WPŁATY.

wykaz_przedsz.txt

Informacja dla rodziców kl. 1-8 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 marca 2020 00:00

W załączniku poniżej podane są wpłaty (wykaz należnych płatności dla kl.1-8 )  podane wg nr ewidencyjnego każdego dziecka.
Opłaty za obiady należy uiszczać  do 3 marca na indywidualne konto podane przy zapisie osoby korzystającej z wyżywienia (liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie). Warunkiem otrzymania karnetu obiadowego jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty do okazania  Intendentce osobiście lub w formie elektronicznej. Przy braku terminowej płatności będą naliczane ustawowe odsetki za każdy dzień zwłoki.
W tytule przelewu wpisać należy: IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA,  NR EWIDENCYJNY, KLASĘ ORAZ MIESIĄC WPŁATY.
W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu Tel: 081/44 – 44 - 408  wew. 26.  w dniu poprzedzającym nieobecność do godziny 10.00. Za nie zgłoszenie dziecka na obiedzie w powyższym terminie odpowiedzialność ponoszą rodzice.
W przypadku rezygnacji z obiadów od kolejnego miesiąca należy powiadomić P. Intendentkę 3 dni przed końcem poprzedzającego miesiąca.

wykaz_kl.1-8.txt

Program dla szkół PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 lutego 2020 08:41

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Przypominamy Państwu, iż nasza szkoła uczestniczy w obecnym roku szkolnym, w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, regularnie spożywając w szkole dostarczane im owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne oraz realizując w ramach Programu działania edukacyjne. Więcej informacji w pliku: informacja_dla_rodzicow.pdf

Regulamin stołówki i karta zgłoszenia na obiady PDF Drukuj Email

Informacja dla rodziców dzieci kl. 1-8

Jeżeli chcą Państwo aby dziecko korzystało z wyżywienia w roku szkolnym 2019/2020 należy zgłosić się  do Pani Intendentki do 02.09. 2019 r. w godzinach od 7.00 do 14.00 i wypełnić kartę zgłoszenia na obiady oraz pobrać nr ID dziecka i nr konta do wpłat

W tym roku szkolnym opłaty za obiady należy  uiszczać od 1 do 3 dnia każdego miesiąca na indywidualne konto podane przy zapisie osoby korzystającej z wyżywienia. Warunkiem otrzymania karnetu obiadowego jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty do okazania Intendentce osobiście lub w formie elektronicznej.

Zaległości w opłatach za poprzedni rok szkolny powodują nieprzyjęcie dziecka i jego rodzeństwa w kolejnym roku szkolnym na obiady do momentu całkowitego uregulowania zaległości.

Karta zgłoszenia na obiady dla klas 1-8 i regulamin

karta zgloszenia kl.1-8.pdf

regulamin_stolowki.pdf

Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.