Dzisiaj jest czwartek, 18 Paź 2018

Jadłospis od 15 do 19 października 2018 r. - kliknij >>>>

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

UWAGA RODZICE

Rodzice którzy nie dokonali wpłaty za obiady za m-c wrzesień proszeni są o natychmiastową wpłatę, w przypadku braku wpłaty zostaną naliczone odsetki.

Opłaty za wyżywienie w m-cu październiku pojawią się na stronie szkoły lub na tablicy ogłoszeń na początku października i będą podane wg nr ewidencyjnego każdego dziecka.

Wpłaty za wyżywienie należy dokonać do 10.10.2018 r. UWAGA! Nr konta bankowego jest inny dla każdego ucznia (także w przypadku rodzeństwa). Za zwłokę w terminie podanym powyżej naliczone zostaną odsetki.

W tytule przelewu wpisać należy: IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA, NR EWIDENCYJNY, KLASĘ ORAZ MIESIĄC WPŁATY.

W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu Tel: 081/44 – 44 - 408 wew. 26. w dniu poprzedzającym nieobecność do godziny 10.00. Za nie zgłoszenie dziecka na obiedzie w powyższym terminie odpowiedzialność ponoszą rodzice.

W przypadku rezygnacji z obiadów od kolejnego miesiąca należy powiadomić P. Intendentkę 3 dni przed końcem poprzedzającego miesiąca.

Opłaty za obiady konto PDF Drukuj Email
środa, 12 września 2018 12:25

Uwaga Rodzice!

Na podstawie informacji uzyskanych od Banku Pekao SA wynika, ze wirtualne konta bankowe powinny być już aktywne.

Opłaty za obiady PDF Drukuj Email
wtorek, 11 września 2018 12:42

UWAGA RODZICE!

Prosimy wstrzymać się z wpłatami na wirtualne konta indywidualne do czasu rozwiązania problemów technicznych ze strony Banku Pekao SA.

Informacja o opłatach za IX 2018 PDF Drukuj Email

UWAGA RODZICE

Podczas zebrań z Wychowawcami otrzymają Państwo informacje odnośnie opłaty uczniów korzystających z obiadów oraz karnety obiadowe.

Wyjątkowo w miesiącu wrześniu nie będą naliczane odsetki za nieterminową wpłatę. W kolejnych miesiącach kwota za obiady będzie podawana na stronie Szkoły (tak jak dotychczas) z terminem płatności do 10-każdego miesiąca.

W przypadku rezygnacji z obiadów od kolejnego miesiąca należy powiadomić P. Intendentkę 2 dni przed końcem poprzedzającego miesiąca.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE