Dzisiaj jest wtorek, 17 Wrz 2019

Jadłospis od 16 do 20 września 2019 r. - kliknij >>>>

Regulamin stołówki i karta zgłoszenia na obiady PDF Drukuj Email

Informacja dla rodziców dzieci kl. 1-8

Jeżeli chcą Państwo aby dziecko korzystało z wyżywienia w roku szkolnym 2019/2020 należy zgłosić się  do Pani Intendentki do 02.09. 2019 r. w godzinach od 7.00 do 14.00 i wypełnić kartę zgłoszenia na obiady oraz pobrać nr ID dziecka i nr konta do wpłat

W tym roku szkolnym opłaty za obiady należy  uiszczać od 1 do 3 dnia każdego miesiąca na indywidualne konto podane przy zapisie osoby korzystającej z wyżywienia. Warunkiem otrzymania karnetu obiadowego jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty do okazania Intendentce osobiście lub w formie elektronicznej.

Zaległości w opłatach za poprzedni rok szkolny powodują nieprzyjęcie dziecka i jego rodzeństwa w kolejnym roku szkolnym na obiady do momentu całkowitego uregulowania zaległości.

Karta zgłoszenia na obiady dla klas 1-8 i regulamin

karta zgloszenia kl.1-8.pdf

regulamin_stolowki.pdf

Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.