Dzisiaj jest niedziela, 23 Lut 2020
Znajdujesz sie w:     Home Obiady
obiady
Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych PDF Drukuj Email
wtorek, 04 lutego 2020 00:00

W załączniku poniżej podane są  wykazy należnych płatności za m-c styczeń  podane wg nr ewidencyjnego każdego dziecka.

Opłaty za wyżywienia i godziny nadliczbowe  należy uiszczać do 10  lutego 2020 r.  na indywidualne konto podane przy zapisie dziecka  korzystającego  z wyżywienia (liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie). Przy braku terminowej płatności będą naliczane ustawowe odsetki za każdy dzień zwłoki.

UWAGA! Nr konta bankowego jest inny dla każdego ucznia (także w przypadku rodzeństwa).

W tytule przelewu wpisać należy: IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA,  NR EWIDENCYJNY, MIESIĄC WPŁATY.

wykaz_przedsz.txt

 
Informacja dla rodziców dzieci z kl. 1-8 którzy nie uregulowali należności za styczeń 2020 r. PDF Drukuj Email

Informacja dla rodziców dzieci z kl. 1-8 którzy nie uregulowali należności za styczeń 2020 r.
Przypominamy rodzicom dzieci  z kl.1-8 iż, termin płatności za obiady za styczeń 2020 r. minął.  Prosimy o jak najszybszą wpłatę w przeciwnym wypadku dziecko zostanie skreślone z listy stołujących się. W załączniku poniżej podany jest  (wykaz zaległości )  wg nr ewidencyjnego każdego dziecka.
Potwierdzenia wpłat należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
UWAGA! Nr konta bankowego jest inny dla każdego ucznia (także w przypadku rodzeństwa).
W tytule przelewu wpisać należy: IMIĘ, NAZWISKO UCZNIA,  NR EWIDENCYJNY, MIESIĄC WPŁATY.

wykaz_kl.1-8.txt

 
Regulamin stołówki i karta zgłoszenia na obiady PDF Drukuj Email

Informacja dla rodziców dzieci kl. 1-8

Jeżeli chcą Państwo aby dziecko korzystało z wyżywienia w roku szkolnym 2019/2020 należy zgłosić się  do Pani Intendentki do 02.09. 2019 r. w godzinach od 7.00 do 14.00 i wypełnić kartę zgłoszenia na obiady oraz pobrać nr ID dziecka i nr konta do wpłat

W tym roku szkolnym opłaty za obiady należy  uiszczać od 1 do 3 dnia każdego miesiąca na indywidualne konto podane przy zapisie osoby korzystającej z wyżywienia. Warunkiem otrzymania karnetu obiadowego jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty do okazania Intendentce osobiście lub w formie elektronicznej.

Zaległości w opłatach za poprzedni rok szkolny powodują nieprzyjęcie dziecka i jego rodzeństwa w kolejnym roku szkolnym na obiady do momentu całkowitego uregulowania zaległości.

Karta zgłoszenia na obiady dla klas 1-8 i regulamin

karta zgloszenia kl.1-8.pdf

regulamin_stolowki.pdf

 
Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23   

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.