Dzisiaj jest środa, 24 Kwi 2019
Znajdujesz sie w:     Home Obiady
obiady
Informacja o zaległościach PDF Drukuj Email

UWAGA RODZICE - zaległości w opłatach za kwiecień!!!

Rodziców, którzy nie dokonali jeszcze  wpłaty za wyżywienie (wykazy należnych płatności wg Id dziecka na stronie szkoły oraz poniżej) prosimy  o wpłatę do piątku 26.04.2019 r. i dostarczenie potwierdzenia  wpłaty  do godz. 12.00 (osobiście, e-mailem lub  faxem do p. Intendentki) na indywidualny nr konta bankowego podawany przy zapisie dziecka. W przeciwnym wypadku dziecko zostanie skreślone z listy stołujących od  poniedziałku 29.04.2019 r. aż do momentu wpłaty na indywidualny nr konta i jej zaksięgowania.

W związku ze strajkiem w szkole, prosimy o zgłaszanie nieobecności dzieci dzień wcześniej do godz. 9. 30. Obiady będą wydawane tylko dla osób wcześniej zgłoszonych.

Lista zaległości – stan na 24 kwietnia 2019  r. w zakładce "obiady" na stronie szkoły lub pytać u p. Intendentki tel. 81 444 44 08 wew. 26, mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , fax. 81 444 44 08 wew. 33.

wykaz_zaleglosci_o_przedszk.txt

wykaz_zaleglosci_kl.1-8.txt

Regulamin stołówki i karta zgłoszenia na obiady PDF Drukuj Email

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem stołówki szkolnej SP23.

Regulamin stołówki.pdf

Karta zgłoszenia na obiady dla klas 1-8

karta zgloszenia kl.1-8.pdf

Opłata za wyżywienie i pobyt w oddziale przedszkolnym od 1 stycznia 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor SP23

Szanowni Rodzice oddziałów przedszkolnych!

W związku ze zmianą zasad odpłatności za pobyt dzieci młodszych niż 6-letnie oraz za wyżywienie w przedszkolu, opłata będzie pobierana z dołu do 10 dnia każdego miesiąca. Po tym terminie będą naliczane odsetki ustawowe. Przykładowo, za styczeń 2019r. opłata zostanie naliczona na początku lutego 2019r., przekazana do Państwa wiadomości, zaś Państwo Rodzice wniosą opłatę do 10 lutego 2019r.- i tak samo w kolejnych następnych miesiącach.

Stawki pozostają bez zmian:

Wyżywienie 6,5 zł za każdy dzień pobytu każdego dziecka, 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin dla dzieci młodszych niż 6-letnie.