Dzisiaj jest środa, 24 Kwi 2019
Znajdujesz sie w:     Home Stypendia
stypendia
Stypendia - wypłaty PDF Drukuj Email

Informujemy, że wypłaty stypendiów będą realizowane około 17 kwietnia 2019r.

Stypendia szkolne PDF Drukuj Email

Prosimy o dostarczenie faktur do rozliczenia w ramach stypendium szkolnego za miesiące: styczeń i luty w nieprzekraczalnym terminie do 5 kwietnia 2019 r. Faktury dostarczone po terminie będą rozliczane w kolejnej transzy.

Stypendia szkolne PDF Drukuj Email

Psycholog szkolny zaprasza rodziców, opiekunów prawnych, uprawnionych  w roku szkolnym 2018/2019 do pobierania stypendium,  do złożenia  faktur lub/i rachunków, w godzinach pracy psychologa szkolnego. Istnieje możliwość wypłaty stypendium za miesiące: styczeń i luty 2019 r.
Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu faktur/rachunków, kwota  za ww. miesiące, zostanie przelana na podane wcześniej konto lub autowypłata.

Edukacyjny program stypendialny PDF Drukuj Email

Edukacyjny program stypendialny – to program wsparcia finansowego dla uzdolnionych uczniów, który pozwoli rozwijać ich talenty i zainteresowania organizowany przez Fundację PRE. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem na stronie https://fundacjapre.pl/projekty/edukacyjny-program-stypendialny/ i złożenia dokumentów - czas do 1 kwietnia 2019 r.

Stypendia - decyzje PDF Drukuj Email

Zapraszamy rodziców, opiekunów prawnych, po odbiór decyzji dotyczących przyznania stypendium szkolnego w roku szkolnym 2018/2019, w godzinach pracy pedagoga, od dnia 20 listopada (wtorek) do dnia 29 listopada 2018r. (czwartek)..

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>