Dzisiaj jest czwartek, 22 Lut 2018
Znajdujesz sie w:     Home Stypendia
stypendia
Stypendia szkolne PDF Drukuj Email

Stypendium szkolne w roku szk. 2017/2018 może otrzymać uczeń kl. 1-7 (zamieszkały na terenie m. Lublin), w którego rodzinie dochód na osobę nie przekracza 514 zł netto miesięcznie (dochód za sierpień) przy jednoczesnym wystąpieniu co najmniej 1 z poniżej wymienionych okoliczności:

- bezrobocie
- niepełnosprawność
- ciężka lub długotrwała choroba
- wielodzietność
- brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych
- alkoholizm lub narkomania
- rodzina niepełna
- zdarzenie losowe

Wnioski należy składać u pedagoga szkolnego do 15 września 2017 r. (nieprzekraczalny termin!). Druki oraz szczegółowe informacje  u pedagoga szkolnego lub na stronie Urzędu Miasta w zakładce : Jak załatwić sprawę w urzędzie/procedury UM/Wydział Oświaty i Wychowania.

Stypendia PDF Drukuj Email

Informacja dla uprawnionych do pobierania stypendium szkolnego w roku szk. 2016/2017:

Jest  możliwa wypłata za kolejne m-ce,  to znaczy marzec i  kwiecień. Proszę zgłaszać się do pedagoga szkolnego
z fakturami oraz decyzją o przyznaniu stypendium.
Osoby, które nie rozliczyły jeszcze m-cy styczeń i luty, będą mogły otrzymać stypendium za 4 miesiące łącznie. Przy kolejnej wypłacie będzie rozliczany maj

i czerwiec. Pedagog zachęca jednak do rozliczania się w miarę możliwości na bieżąco, tzn. co 2 m-ce.   Renata Radziejewska

Nagrody Prezydenta Miasta Lublin PDF Drukuj Email

Uchwałą Rady Miasta Lublin - Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży KLIKNIJ>>>