Dzisiaj jest wtorek, 07 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3b
Ogłoszenia 3b
Podsumowanie dnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 07 kwietnia 2020 17:24

Dobry wieczór, może dzisiaj wypunktuję informacje, będzie łatwiej czytać.

1. Prace plastyczne, techniczne, informatyczne proszę wysyłać do p. Basi na i adres Classroom u : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. W szkole leżą samotne, zapomniane 4 książki -ćwiczenia z języka polskiego cz.4. Proszę nie liczyć na matematykę. Ta nam wystarczy do końca roku.

3. Wyjęłam z szufladek teczki artysty, muzykę lub wyprawkę. Dotyczy to Wery, Neli, Krystiana i Martynki. Też są do odebrania. Pani Basia zapewnia, że przydadzą się w domu. A swoją drogą, trochę przesadziła z tym bałaganem w szufladkach. Nie widziała ich przed sprzątaniem!Smile

4. Wyznaczam godziny zakończenia pracy dla dzieci. Koniec świata nie nastąpi, gdy nie oddadzą ich w terminie. Piszę o tym, bo dzisiaj do 18.00 nie wpłynęło 7 prac, pewnie gdzieś one są, ale nie tam, gdzie powinny. Dotyczy to również dzieci, które wczoraj prawidłowo wysłały. Proszę to przećwiczyć.

5. Oceny  z dzisiejszego czytania są w dzienniku. Inne też.

5. Jutro do odgadnięcia Hasło, a właściwie hasełko tygodnia.

6. Wintera codziennie wieczorem wysyłam. Przyjemnej lektury.

Dziękuję Państwu za tytaniczną pracę! Miłego wieczoru. J.P.

 
Podsumowanie dnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 17:47

Dobry wieczór

Pani Basia sprawdzała dzisiaj Wasze szufladki pod kątem poszukiwań zostawionych książek. Oprócz bałaganu ( ale mi się wstyd zrobiło, tylko dlaczego mi? To Wasz bałagan!) znalazła w nich Wyprawki Artystyczne i Potyczki ortograficzne ( temu akurat się dziwię, bo już w nich zdalnie zadawałam), które będą potrzebne do lekcji. Jutro będę przed 15 w szkole, powyjmuję z szufladek to co może się przydać i zostawię w holu głównym w pudełku 3b. W środę więc będą dostępne. Czy wszyscy zabrali nowe książki?

Biblioteka szkolna podaje na stronie szkoły w swojej zakładce link do pobrania książki dla dzieci o koronawirusie. Przekazuje również sugestie, żeby najpierw rodzice przeczytali i wybrali, co dla Waszej grupy wiekowej będzie odpowiednie. Macie również link do lektur.

I na stronie szkoły oferta pomocy psychologicznej.

Bardzo proszę o ujednolicenie oddawania pracy domowej. Korepetycji możecie sobie udzielać na Messengerze. Większość prac została oddana w sposób prawidłowy, więc trafiła do jednego koszyka.

Teraz ciekawostki, moje ulubione perełki: zidentyfikowano nowe gatunki zwierząt- wielbłądy dwu garbate ( pisownia oryginalna) i jednobarwne.

Rano proszę meldować się bezpośrednio w CR, o godzinie 10, gdy zaproszę Was do lekcji. W miarę możliwości, proszę zaczynać pracę o tej godzinie, bo jak będę robiła sprawdziany, to jednocześnie wszystkim. Brak rodziców w domu może być dla mnie na razie usprawiedliwieniem, ale nie może być wylegiwanie się do południa.

Życzę przyjemnej lektury (Winter już opublikowany) i do zobaczenia jutro. J.P.

 
Dzień osiemnasty, 6 kwietnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 08:04

Dzień dobry,

w CR proszę wchodzić przez Klasa 3b!!!!! Już zawsze! Tam jest nowy temat. Meldujecie się na piątkowym temacie. Dzisiaj mamy temat Statki na widnokręgu.

Nie wiem jak to się stało, ale zaginął materiał do tego tematu. Muszę go odtworzyć, więc zacznijcie pracę od matematyki.

Możecie spodziewać się dzisiaj pytania z czytania.

Janek podał 2 wersje nazwy Classroom. Jedną poważną Klasa domowa, drugą, jak nazwał, mniej poważną Nieustraszeni. Dla mnie obydwie są bardzo serio! Janku świetnie, punktuję, ale łatwiej mi będzie pisać CR.

Lekturowe pogotowie. Biblioteka szkolna w swojej zakładce na stronie szkoły opublikowała linki do lektur szkolnych. Najpierw jest dużo linków, ale niżej jest link do lektur I-III. Możecie znaleźć tam coś do czytania, bo lektura szkolna, to też książka!!!

Zaległe oceny wstawię dzisiaj.

Przypominam, że na stronie szkoły znajduje się oferta wsparcia psychologicznego. Przechodzę do Classroom utworzyć zaginiony materiał. Miłego dnia.

Poprawiony: poniedziałek, 06 kwietnia 2020 08:24
 
Podsumowanie dnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 03 kwietnia 2020 18:35

Dobry wieczór, to był dzień zbierania doświadczeń. Dzieci które zostały skarcone przez Classroom, że czegoś nie oddały, niech się nie martwią. Oddaliście mailowo!

Wam i Waszym Rodzicom dziękuję za cenne podpowiedzi. Pozwala mi to coraz sprawniej korzystać z platformy. Jak się rozpędzę, nie będę chciała wrócić do szkoły!

Konkurs na hasło tygodnia wygrała Daria. Ona jedna złożyła je poprawnie i dodała, że powiedział to Winter po wizycie w klasie Julki. Hania i Janek odgadli hasło, ktoś jeszcze, ale mi gdzieś zniknął w cyberprzestrzeni. Stawiam punkty do dziennika.

Nikt nie wymyślił jak skrócić Classroom. Dopóki na nic lepszego nie wpadniecie, będę go nazywała CR.

Szkoła otrzymała z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej ofertę wsparcia psychologicznego dla każdego, czyli dzieci, rodziców, rodzin. Pełna oferta znajduje się na stronie głównej szkoły.

Kto jeszcze nie odebrał książek ze szkoły?

Do Julki, pracuję nad transferem zdjęć.

Życząc spokojnej nocy udaję się do CR wysłać rozdział " Jak nie stracić bazy". W kolejnych dniach będę wysyłała codziennie jeden rozdział. Dobranoc.

Poprawiony: piątek, 03 kwietnia 2020 18:56
 
Instrucja obsługi PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 03 kwietnia 2020 08:44

To druga wiadomość dzisiaj

To ja,

z Wiktorem przetestowałam otworzenie dzisiejszych lekcji. Na gmaila wysłałam do Was kod zajęć. Proszę go wykorzystać, zawiadomić mnie, że już jesteście.

Nie wpisujcie rozwiązania zagadek w tych komentarzach. One są widoczne dla każdego!!! Wczoraj się o tym dowiedziałam od mamy Neli, gdy pojawiły się rozwiązania zadania 5 z matematyki. I tu pochwała!!!!! Ani jedno zadanie nie powtórzyło się!!! Czyli nie ściągaliście. Smile Brawo Wy!

Nie meldujcie gotowości SMS em, ja Was zobaczę w Classroom.

Poprawiony: piątek, 03 kwietnia 2020 08:51
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23