Dzisiaj jest czwartek, 18 Lip 2019
Ogłoszenia 2b
Sprawdzian i koniec roku PDF Drukuj Email
niedziela, 16 czerwca 2019 18:15

Dobry wieczór ( bo nieco chłodniejszy!), kilka informacji o ostatnich dniach przed wakacjami.

Poniedziałek będzie zupełnie normalnym dniem, za to wtorek obfituje w atrakcje.

Na dwóch moich lekcjach ( od 13.30 do 15.20) idziemy na dzień Radości. Proszę o nakrycia główek, wodę i parę groszy na przehulanie.

We wtorek o godzinie 16,30 spotykają się na Gali Najlepsi z Najlepszych. Rodzice zostali powiadomieni, kto z kim powinien przybyć do sali gimnastycznej.

Środa- zakończenie roku szkolnego o godzinie 8.00, sale będą podane. Rolę gospodyni będzie pełniła pani Basia, bo w dalszym ciągu uważam, że to Ich Wychowawczyni. Ja będę się żegnała z moja trzecią a. O godzinie 10.00 Msza św. u Salezjan. Życzę miłego wieczoru. J.P.

A teraz część naukowa, czyli sprawdzian na zakończenie drugiej klasy. Nie mamy jeszcze wyników szkolnych, ale nasze mogę podać.

Edukacje polonistyczną dzieci napisały na 79.9%, przyrodniczą- 83,3%, matematyczną- 69%. Procentowo cała klasa z 3 edukacji - 75,1%

Jedna osoba w klasie uzyskała 100%, dwie 97%. Indywidulne osiągnięcia napisze w dzienniku w kolejności: ed. pol./ ed.przyr./ed. matem. Oddalam się do dziennika.

Gratulacje PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 20:20

Gratuluję chłopakom, którzy zdobyli 4 miejsce w Świetlicowym Mundialu! Nareszcie mam jakiś znajomych piłkarzy! Jutro trzymamy kciuki za dziewczęta grające w badmintona. Powodzenia! J.P.

Znowu lody PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 15:43

Dzień dobry, przed napisaniem informacji sprawdziłam pogodę na jutro. Jeśli wierzyć w prognozę, to będzie ciepło, oj, bardzo ciepło. A jako, że na lody każda pogoda jest dobra, to jutrzejsza jak najbardziej nam pasuje. Wyjdziemy ok. 13.45-14.00. Wrócimy po zjedzeniu lodów. Dzieciom nie są potrzebne pieniądze, dostaniemy od trójki klasowej, a zajmie się nimi mama Natalki, która z nami pójdzie. Dziękujemy Mamo Natalki! Idziemy do Olimpu do Kaktusa, a warunek jest jeden- nakrycie głowy. Czapka, szalik, chustka- jest mi obojętne co to będzie. Głowa ma mieć jakiś pokrowiec. No i zabieramy dobry humor, bo lody bez humoru nie smakują. J.P.

Rowery PDF Drukuj Email
piątek, 07 czerwca 2019 16:01

Dzień dobry, jak obiecałam, tak podaję informację o wycieczce rowerowej klasy 3a. Zbiórka na Moście Kultury w sobotę o godzinie 9.00. jedziemy nad Zalew. Zakończenie nie wiadomo o której, ale wiadomo, że na działce nad Zalewem będzie można coś zgrilować. Pozdrawiam. J.P.

Lody PDF Drukuj Email
wtorek, 04 czerwca 2019 17:04

Dzień dobry, odwołuję alarm lodowy na jutro. Powód: lodziarnie nie chcą pracować od 9.00. Pójdziemy więc w przyszły wtorek kolo godziny 13.00 ( zabiorę trochę lekcji p. Basi). Dobra wiadomość to taka, że nie bierzemy żadnych pieniędzy ( dzieci, ja zabieram!!!), gdyż lodowe szaleństwo zostanie opłacone z pieniędzy klasowych. Poszukuję kogoś odważnego, kto pomoże przemieścić mi klasę ze szkoły do lodziarni i z powrotem. Pozdrawiam. J.P.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>