Dzisiaj jest poniedziałek, 23 Lip 2018
Znajdujesz sie w:     Home Dziennik elektroniczny
Instrukcja użytkownika PDF Drukuj Email

Rodzicu,
możesz otrzymać dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+) po zarejestrowaniu Twojego adresu mailowego przez wychowawcę.
Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:
1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/lublin
Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Zaloguj, następnie przycisk Załóż konto, wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.

Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.

Szczegółowa instrukcja jest tutaj >>>