Dzisiaj jest niedziela, 26 Wrz 2021
Znajdujesz sie w:     Home
Ogloszenia 2a


Prawie finisz PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
niedziela, 16 czerwca 2019 16:58

Dzień dobry, jak już Państwo ochłoniecie po upalnej niedzieli, poczytajcie, co nas czeka w króciutkim, nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek- będzie w miarę normalny ( jeśli przy tej temperaturze może być coś normalnego!). Pożegnamy się z książkami, zrobimy porządek w szufladkach, wydam dzieciom teczki- skarbnice pamiątek ostatnich 3 lat, teczki ze sprawdzianami również na pamiątkę. Pójdziemy tez pożegnać na wakacje boisko szkolne ( zrobimy to wcześnie!).

Prośba do państwa- skończyła nam się woda, proszę wydać dzieciom większą ilość lub wydać pozwolenie ustne na picie kranówy.

Dzieci, które nie oddały jeszcze książek do biblioteki mają to uczynić jak najszybciej. Jeśli zaginęły one ( książki, bo dzieci chyba nie poginęły!) gdzieś w boju, proszę uzgodnić w bibliotece formę zadośćuczynienia.

Wtorek- radujemy się na Dniach Radości u Salezjan. Przyda się drobne kieszonkowe na przyjemności. Lekcje wszystkie wg planu wtorkowego. Woda, nakrycie głowy -  standard.

Tego dnia spotykamy się jeszcze o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej na Gali Najlepszych z Najlepszych i jako najlepsi z najlepszych wykonamy dla wszystkich dwie piosenki. Obiecuję, że ja nie będę śpiewała ( i słowa dotrzymam!), bo położę cały występ. Obecność chóru klasowego obowiązkowa. Stroje- charakter wykonywanych utworów wymusza na nas określone stroje. I nie są to galowe stroje( te zostawiamy na środę!), tylko kolor, kolor kolor. Bluzeczki w mocnych kolorach, szorty, spodenki spódniczki- jak wyżej. Mamy stanowić bardzo kolorową plamę. Kolory łączymy dowolnie, bo wszystko do siebie będzie pasowało- zieleń do czerwieni, niebieskiego, i jak komu się żywnie podoba, byle były to odważne, mocne kolory.

Środa- o godzinie 8.00 spotykamy się w sali nr 8, gdzie wraz ze świadectwami dzieci otrzymają przepustkę na wakacje.

Jak już się dorwałam do pisania, to jeszcze podziękuję tym Rodzicom, którzy jak ja uważają, że koniec roku szkolnego jest 19 czerwca i posyłają dzieci do szkoły do ostatnich dni. Jesteście świetnymi Rodzicami!!!!

I to będzie koniec roku szkolnego mojej ostatniej klasy. Chyba się poryczę! Miłego wieczoru- J.P.

To była pierwsza część mojego wystąpienia niedzielnego. Druga będzie bardziej naukowa, bo mam przed sobą wyniki sprawdzianu trzecioklasisty.

Przekażę informacje jak zwykle: tutaj ogólnie o miejscu klasy w Polsce, województwie i w szkole. Indywidualne wyniki zamieszczę w edzienniku w kolejności : edukacja polonistyczna, ed. matematyczna. Proszę samemu znaleźć miejsce swojego dziecka i odpowiednio pochwalić. Ja już chwaliłam!

Edukacja polonistyczna: kraj 73.55%, woj. lub. 74,70%, szkoła 75%, My: 78% Brawo My!

Edukacja matematyczna: Trochę gorzej, ale wg mnie test był trudny, co zresztą widać po całym kraju.

Kraj 61,35, woj. 62,20, szkoła 52,95, My- 61,80, Też brawo My!

I przechodzę do dziennika, choć nie obiecuję, że wszystkich dzisiaj skończę. J.P.

 
Wyjście PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
środa, 12 czerwca 2019 18:34

Dobry wieczór, jutro o 14.30 wybieramy się na spacer. Towarzyszyć nam będzie pani Grażynka A. prosimy o 7 zł do kieszonki i obowiązkowo coś na głowę. bez tego czegoś, będę bezlitosna, nie zabiorę, tylko oddam do świetlicy na przechowanie. Miłego, nieco chłodniejszego wieczoru- J.P.

 
Plany na najbliższe dni PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 07 czerwca 2019 16:04

Dzień dobry, przypominam, że jutro zbieramy się na Moście Kultury o godzinie 9.00 z rowerami, kaskami, dobrym humorem i niezłą kondycją. Popas jak zwykle na mojej działce.

Poniedziałek- zbiórka do Wąwolnicy przed szkołą o godzinie 8.15. Powrót około 15.20. Miłego weekendu. J.P.

 
Przetrwaliśmy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 03 czerwca 2019 17:22

Mowa tu o szkole przetrwania, która zorganizowała pani Marta J. Dzień Dziecka bez komputera, telefonu przy uchu, nudzenia się. Około 60 osób biegało z  po lesie, strzelało, rozpalało ogniska i w nagrodę dostało michę grochówki i patyk zakończony kiełbaską. Pani Marto, dziękujemy Pani!

W chwilach wolnych  ( niewiele ich było!) aktywistki uknuły już kolejny wypad- 8  czerwca w sobotę zbiórka na Moście Kultury na rowerach, w kaskach ze świetnym humorem w plecakach. Miejsce postoju i wyżywienia - jak zwykle. Żeby nie było zdziwienia, mam teraz dwie klasy i ich także zaproszę.

Ale ja tu gadu, gadu, a nasze dziewczynki na zawodach gimnastycznych zostały obwieszone medalami. ( Proszę zwrócić uwagę na liczbę mnogą od wyrazu medal). Szyje im się gięły od tego kruszcu! Brawo dziewczynki, nasze "złotka"! Jutro będą się wykłócać o szóstki za każdy medal!!

W czwartek w związku z powyższym, oraz piękną pogodą, zbliżającym się latem zabiorę dzieci na wycieczkę na Stare Miasto i pewnie wylądujemy w okolicach pewnych lubelskich lodziarni. Można zabrać do 10 złotych. Ani grosika więcej. I potrzebujemy jedną osobę opieki. PROSIMY!

Jutro planowe konsultacje. Sądzę jednak, że dość solidnie konsultowaliśmy się w sobotę, więc jeśli ktoś chciałby dodatkowego spotkania, będę w szkole od 15.30. A najlepiej byłoby gdybyście Państwo uprzedzili, czy będziecie i koło której godziny. To znaczy proszę nie uprzedzać, że nie będziecie. Bardziej interesują mnie Ci, którzy będą. Telefon lub edziennik.

Jeśli ktoś ma rolki od papieru lub ręcznika, to nam się na jutro przydadzą. Proszę zabezpieczyć całe rolki, bo dzieci gotowe nowe rozwinąć w imię nauki! Miłego wieczoru. J.P.

Poprawiony: poniedziałek, 03 czerwca 2019 17:45
 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 31 maja 2019 17:30

Dzień dobry, zawodnikom pływakom życzę jutro sukcesów ( za sukces uważam już sam start w zawodach!!!), z surwiwalowcami spotkam się jutro. Zaczęłam przygotowywać plecak, karimatę i namiocik ( w razie gdy celowo zgubicie mnie w lesie!), kompas, suchy prowiant na kilka dni. Będę gotowa na wszystko, czego i Wam drodzy Rodzice i jeszcze droższe dzieci życzę. Do zobaczenia w szkole przetrwania!

Ps. Humor dobry już spakowałam.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 70