Dzisiaj jest sobota, 23 Lut 2019
Ogloszenia 2a
Plany PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lutego 2019 14:35

Dzień dobry, przedstawiam plany na najbliższe dni. Jutro bal. Szczegóły już podałam. Dzisiaj jeden z chłopców miał problem, bo nie ma stroju karnawałowego. Przypominam, że NIE jest on OBOWIĄZKOWY!

W czwartek być może będziemy na ostatniej godzinie mieli gościa, a piątek (po przeanalizowaniu realizacji programu), ogłaszam dniem planszówek. Jak z podręcznikami, ogłoszę w czwartek. Raczej nie będą potrzebne. Za to potrzebne będą planszówki. Będziemy czytać, lub słuchać instrukcji i grać do upadłego. Sorry, do angielskiego!

Zadałam lekturę na ferie. Początkowo był bunt na pokładzie. Wytłumaczyłam, że to książka jak czarna dziura- strasznie wciąga. Wciągnęła. W klasie czytali, w świetlicy Maciek P. I Kuba padli na materac i czytali. Mam nadzieję, że szybko się z nią uporają. I nie żądam żadnego sprawozdania! Jeśli ktoś poczuje taką potrzebę, niech się mailowo wypowie, czy dobrze wybrałam. Przypominam, że chodzi mi o potrzebę dziecka, nie rodziców!.

Perełka. Przy omawianiu legendy "Przerwany hejnał" układaliśmy plan wydarzeń. Te piątki dzisiejsze z polskiego, to plon ich pracy. Ostatni punkt planu, padają propozycje: Przerwany hejnał, Śmierć hejnalisty i ... Szczał w serce! Oj mieliśmy ubaw! Pozdrawiam, do zobaczenia na balu. J.P.

Bal PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 14:41

Dzień dobry, tytułowy bal odbędzie się w środę 6 lutego w godzinach 12.30-14.30. Stroje karnawałowe mile widziane. Do naszej dyspozycji oddano salę nr 46 /II piętro/, tam też można przygotować szwedzki lub polski stół. Zajęcia pływackie w tym dniu są odwołane. Dzieci można odebrać tuż po balu z terenu szkoły lub ze świetlicy. Przed balem oczywiście czynna jest świetlica w normalnych godzinach jej urzędowania. Obiad dzieci zjedzą przed balem.

Ze składką przeholowałam na zebraniu, koszt wynosi 3 zł od dziecka. Rodzice, którzy przybędą mi z pomocą i będą się świetnie bawić, nie wnoszą opłat :-). Właściwie to Im się powinno dopłacić!

Jak już dorwałam się do pisania, to kieruję Państwa na stronę szkoły, gdzie opisałam dzisiejsze zajęcia ze sztuki wydawania pieniędzy. Pani Magdo, dziękujemy! J.P.

boisko PDF Drukuj Email
środa, 30 stycznia 2019 18:01

Dobry wieczór, jeśli nam jutro ten śnieg nie popłynie do morza, to robię wf na boisku. Proszę o odpowiedni ubiór i w miarę możliwości powieszenie okryć wierzchnich ( kurtek, oczywiście) w szatni szkolnej. J.P.

Zebranie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 stycznia 2019 21:37

Puk, puk. Przepraszam, że tak późno pukam do Państwa, ale dopiero wróciłam z Rady Pedagogicznej. I spieszę przypomnieć, iż jesteśmy na jutro umówieni na zebranie. Godzina 17.00 w sali nr 8. Pani Magda G. co prawda zwróciła mi uwagę, że mój pierwszy termin to była godzina 17.15. Ja w każdym razie będę od 17.00. Pani Magda G. to ta Pani, która dzisiaj miała wykład na temat oszczędzania. Proszę zajrzeć na stronę szkoły jak to było, a niejeden z Was zacznie zazdrościć, że nie jest uczniem 3a! Do miłego zobaczenia. J.P.

klasyfikacja cd PDF Drukuj Email
niedziela, 27 stycznia 2019 18:16

Procentowe wyniki przedstawiam w dzienniku w następującej kolejności: wynik ogólny, edukacja polonistyczna, edukacja przyrodniczo-społeczna, edukacja matematyczna. Czyli 4 wartości przedzielone przecinkami. Przenoszę się do dziennika, do czego i Państwa namawiam. J.P.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>