Dzisiaj jest piątek, 20 Kwi 2018
Ogloszenia 2a
Plany PDF Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2018 15:48

Dzień dobry, mam do przekazania sporo informacji, wypunktuję je, żeby było łatwiej czytać.

1. Piątek- wyrazówka - wyrazy z h i ch

2. Piątek - zdjęcia robi fotograf. Mam nadzieję, że są już strategiczne decyzje w tej sprawie.

3. Sobota - w wąwozie w godzinach 16-17.50 odbędą się bezpłatne zajęcia dla piłkarzy lub kandydatów na piłkarzy.Tatusiowie, przepraszam, ale to zajęcia dla dzieci.

4. Środa- sprawdzian kwietniowy, a w nim: czytanie ze zrozumieniem, kolejność wzrostu roślin, rośliny wiosenne, życie roślin, samodzielne pisanie zaproszenia z wykorzystaniem podanych wyrażeń. matematyka do powtórzenia odczytywanie zegara, upływającego czasu. Jutro mamy obliczenia zegarowe na kwadranse- warto będzie przećwiczyć.

5. Czwartek- 26 kwietnia- Święto Szkoły. Klasy młodsze mają zawody pływackie od 8.00 do 9.30. Dokładną godzinę podam wkrótce( chodzi o kibicowanie!) Może startować każde dziecko, które wyrazi taką chęć. Proszę nie martwić się o to, że będą pływać dzieci z klasy pływackiej i niepływackiej razem. Owszem, tak będzie, ale inaczej będą punktowane.

Organizacja tego dnia będzie trudna. Nie mamy lekcji, mamy tylko pływanie. W miarę możliwości proszę o odebranie pływaków po zawodach. Świetlica i obiady będą.

Jeśli nie ma takiej potrzeby lepiej dziecka nie zostawiać w świetlicy. I teraz prośba związana z weekendem majowym. Proszę o informację, PILNE! które dzieci będą w szkole po zawodach 26 kwietnia, które dzieci będą w szkole w czasie weekendu.

6. W maju mamy następujące atrakcje: 15 maja- Muzeum na Zamku "Obrazy z historii Polski" 3 zł + lody jesśi wyrazicie Państwo na nie zgodę, 17 maja Trening Uwagi w Odeonie 7 zł, 22 maja wycieczka do Magicznych Ogrodów. 26 maja Festyn na szkolnym boisku. Kiedy nauka??!!!

O tych dalszych pozycjach będę przypominała sukcesywnie. Miłego popołudnia. J.P.

Znowu piątek PDF Drukuj Email
wtorek, 17 kwietnia 2018 09:12

Dzień dobry, w piątek w szkole będzie fotograf. Oferta wisi przy schodach. Proszę o zapoznanie się z nią i podjęcie decyzji, co wybieracie. Chciałabym, żeby sprawnie przeszła ta akcja.

W piatek także będzie dyktando z wyrazami z h i ch. Same przyjemności! Pozdrawiam. J.P.

Piątek PDF Drukuj Email
czwartek, 12 kwietnia 2018 19:40

Dobry wieczór, jutro Muzeum bez lodów, ale w klasowych koszulkach. Dzieci mają na 8.00, o godzinie 8.30 wychodzimy ze szkoły ( to informacja dla opiekunów, którzy chcieliby z nami pójść) nie mają lekcji, wracają na pływalnię. Po lekcji muzealnej idziemy na plac zabaw.

Przypominam o II racie na wycieczkę ( do 17.04). J.P.

Wycieczka PDF Drukuj Email
środa, 11 kwietnia 2018 20:22

Dobry wieczór.

Dziękuję pani Paulinie i pani Grażynce za pomoc w czasie wyjścia na Stare Miasto i na zapas pani Paulince za piątek. Jeśli ktoś ma ochotę z nami pójść do Muzeum, zapraszamy.

W piątek proszę o klasowe koszulki, plecaczki, coś do picia i przekąskę. Po lekcji w Muzeum pójdziemy na plac zabaw. Na lody nie zdążymy.

Proszę o wpłatę II raty na wycieczkę, czyli o kolejne 50 zł do  wtorku 17 kwietnia.

Proszę również o przemyślenie i informację, kto musi być w świetlicy w czasie weekendu majowego. Oczywiście nie 1 i 3 maja!

Skończyliśmy "psie " zajęcia, 16 maja kończymy Uni kids. A na 17 maja zapisałam dzieci na Trening Koncentracji Uwagi i Motoryki poprzez Ruch. Idziemy do Klubu Odeon. Płatne 7 zł.

Informuję Rodziców i Rodziców Rodziców, że 6 października w szkole odbędzie się I Zjazd Absolwentów. Proszę rozsyłać wici. Niedługo będą w sekretariacie  i na stronie szkoły formularze zgłoszeniowe. Proszę również śledzić fb. Spokojnej nocy lub miłego dnia. J.P.

Zgoda PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 11:17

W zeszytach do j. polskiego są druczki zgody na wycieczki. Proszę o podpisy na jutro!!! J.P.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>