Dzisiaj jest sobota, 28 Lis 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a
Ogloszenia 2a
A teraz list ode mnie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 11 marca 2019 11:32

Dzień dobry, jutro Świetliki piszą test konkursowy. Odbędzie się on w ramach lekcji. Mam tylko prośbę o długopisy z czarnym wkładem, no i o strój bardziej konkursowy niż sportowy. Na napisanie pracy dzieci mają 75 minut. Przypominam, że będą w niej pytania związane z doświadczeniami, które trzeba było wykonać w domu. Przynajmniej jedna osoba, nie zrobiła tego, więc ma kilka pytań do tyłu. Chyba, że dzisiaj znajdzie czas na nadrobienie zaległości. Doświadczeń szukamy na stronie Świetlika. J.P.

 
List od pani Moniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 08 marca 2019 08:40

Dobry wieczór- w imieniu Pani Joli Patronowicz (krawcowa, która zadba o stroje komunijne naszych Pociech) przekazuję, że przymiarki strojów odbędą się za tydzień w czwartek 14 marca 2019 r., w salce w Kościele u Salezjan, zaraz po naszych lekcjach ok. godz. 17. Pani Patronowicz będzie dostępna już od 15.00 bo klasa III b kończy wcześniej lekcje.

Płacić jeszcze nie trzeba – Pani natomiast ma mieć przy sobie wszystkie niezbędne dodatki które będzie można zamówić. M.J.

 
3 dni PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
poniedziałek, 04 marca 2019 18:58

Dobry wieczór, mamy 3 dni do zagospodarowania w kwietniu (15, 16, 17). W związku z egzaminami ósmoklasistów mamy polecenie zorganizowania zajęć poza szkołą. A to jest nasza specjalność. Teatr, kino, lody, poszukiwanie wiosny, czy zaginionej arki. Proszę o propozycje. Nie musimy trzymać się kurczowo planu lekcji, ale musimy dobrze się bawić i co nieco skorzystać naukowo. J.P.

 

 
Moja wina PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
niedziela, 03 marca 2019 20:49

Dobry wieczór, zachowałam się jak niektórzy moi uczniowie odrabiający lekcje w niedzielę wieczorem. Co ja wypisuję, ja przecież nie zadaję na niedziele!!

Tam moja bardzo wielka wina polega na tym, że oddałam Państwu karty zdrowia dziecka, bez mojego "zeznania". Jedna mama została już odprawiona z kwitkiem, drugiej się udało. Proszę wsadzić do pap. teczki kartę, od razu wypełnię i oddam. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

W piątek odbyła się narada trójki klasowej i przyjaciół tejże trójki na temat organizacji wycieczek i wyjść wiosennych klasy 3a. Został przyjęty plan, rozdane zadania. Ja mam się tylko martwić o to, żeby znaleźć czas na naukę! Oj, ciężko będzie. Miłej nocy. J.P.

 
Zebranie i nie tylko PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
środa, 27 lutego 2019 20:41

Proszę bez paniki. To zebranie tylko dla wybranych i to nie ja będę wybierała. Proponuję spotkanie w piątek o godzinie 15.30, akurat godzinkę do odebrania dzieci moglibyśmy poświęcić właśnie dzieciom. Zapraszam trójkę klasową i każdego, kto ma pomysły na kreatywne spędzenie czasu naszej klasy w okresie wiosennym. Pan Michał Sz. nawet dokonał już jakiejś rezerwacji, pan Tomek także miał jakieś propozycje, więc usiądźmy i ustalmy co, kiedy, w jakim celu i za ile.

Zatem piątek, godzina 15.30 w holu głównym, można spóźnić się, narysujemy jakieś strzałki na podłodze, gdzie nas szukać.

Przypominam o kartach zdrowia. Jest w nich miejsce na wpis rodzica i lekarza. Proszę uporać się z tym dość szybko. Dziękuję!

Zdjęcia pszczelarskie jak zwykle są nieobowiązkowe, jeśli ktoś się  nie decyduje proszę o zwrot, jeśli jednak Państwo zapragniecie zachować zdjęcia  "ku pamięci", proszę o szybką decyzję. Chciałabym się jak najszybciej rozliczyć.

W piątek zaczynamy nowe podręczniki. Można zabrać je już jutro do szkoły. Najpóźniej jednak w piątek. Po co potem w  weekend nadrabiać to, co można zrobić na lekcjach.

Doświadczenie zadane do wykonania w domu wyszło na 6, a nawet na 7! Opis na 8! Ochotnicy czytali swoje prace na lekcjach. Bardzo podobne wrażenia i spostrzeżenia, bardzo dobrze opisane.

Jutro dzieciaki piszą sprawdzian styczniowy, trzymajcie kciuki! Spokojnej nocy. J.P.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 70