Dzisiaj jest sobota, 26 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a
Ogloszenia 2a
Praca domowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
piątek, 16 września 2016 20:52

Dobry wieczór, tak się zachłysnęłam weekendem, że odpuściłam informację. A tu zniecierpliwieni Rodzice pytają.... . Bardzo proszę w zeszycie do ćwiczeń w pisaniu str. 7, oraz w matematycznym str.5.

Proszę również, aby każde dziecko narysowało owoc, który najbardziej lubi na kartonie ( duży owoc) a następnie wyrwało- ćwiczymy paluszki, ( nie tak brutalnie, powolutku) go z kartki i pokolorowało. Kolejność dowolna.

Komunikaty: Jutro zamieszczę informację o planowanym wspólnym wyjeździe.

Jeśli komuś zginęły okulary lecznicze koloru niebieskiego z myszką Miki na zauszniku, to proszę się już o nie nie martwić. Zaadoptowała je czasowo Ala, Mama obiecała zwrócić w poniedziałek. Spokojnej nocy. J.P.

 

Poprawiony: piątek, 16 września 2016 21:00
 
Koniec poszukiwań PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
czwartek, 15 września 2016 17:46

Poszukiwanie kredek zakończyło się pełnym sukcesem! Znalazła je sama właścicielka w ... pudełku kanapkowym! Ileż to było radości!

W październiku będziemy z całym Światem obchodzić Święto zwierzaków. Międzynarodowe! Jak co roku do 3 października prowadzimy zbiórkę : puszek z karmą, suchą karmę, koce, akcesoria dla psów i kotów podopiecznych Fundacji Animals i Schroniska dla bezdomnych Zwierząt w Rachowie Starym. Dary znosimy do s. 8, miauczenie i szczekanie wdzięcznych zwierząt przekażą nam ci, którzy dary będą odbierali ze szkoły. Ogłoszony został również konkurs plastyczny, o nim opowiem innym razem. J.P.

 
Praca domowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
czwartek, 15 września 2016 11:06

Witam, ciągle korzystam ze strony, a chciałabym przejść do dziennika. jest tam nas za mało. Pomyślę nad terminem zamknięcia tej formy komunikacji. Wczoraj co prawda w dzienniku ponoć był bałagan ale chyba spowodowany tym, że nie wszyscy są zalogowani.

Dwóch chłopców nie nauczyło się jeszcze czytać, mają oni podręcznik w plecaku. Są to 3 krótkie linijki. Jutro odpytam.

Zadziałała informacja o ołówkach. Dzisiaj wszyscy pracowali bez zarzutu. Zeznali także, że odrobili prace w domowych ćwiczeniach. Przyjdzie taki moment, że sprawdzę również. Dzisiaj na jutro zadałam: karta ćwiczeń polski s. 14 dokończyć  kolorowanie rysunku, oraz starannie wykonać szlaczek, ć. 6.

Poszukiwania

Poszukujemy kredek bambino Sary, chyba zmieniły miejsce zamieszkania. Mam nadzieję, że nowy adres jest tymczasowy. na opakowaniu był piesek i kotek, albo pieski i kotki. Ponoć  podpisane.

Tyle na gorąco, czekam a nowe zgłoszenia w dzienniku el. I pozdrawiam jak zawsze. J.P.

 
Kopia z dziennika el. PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
środa, 14 września 2016 12:19

Dzieci uczą się j. angielskiego, a ja piszę parę słów ( ha, ha, w parę słów w moim wykonaniu to za bardzo nie wierzcie!) do tych, którzy już zostali wtajemniczeni w dziennik. Do pozostałych zrobię to samo na stronie.
Zacznę od podstaw. Podręczniki. Proszę uważnie sprawdzać, czy dziecko ma wszystkie potrzebne książki. W razie ich braku siedzi sobie bezczynnie ( oprócz Rafała- plastyka, który od razu wyjmuje karton i rysuje!) i pół biedy, gdy nic nie robi. Gorzej jak zaczyna aktywnie się nudzić. Przekazałam dzisiaj dzieciom, że książki: dodatkowe ćwiczenia ( cienkie) z j. polskiego i matematyczne będą mieszkały w domu i upoważniam Państwa do sprawdzania, kontrolowania, wydawania sądów o jakości wykonania i podejmowania decyzji w sprawie działań naprawczych. Co jakiś czas poproszę o ich wizytę w klasie (tych ćwiczeń) w celu pochwalenia autora.
Dzisiaj mają zadane j.polski: s.6- pisanie A a, ananaska niech pokolorują. Starannie. matematyka s.4. Odwzorowanie figur, również staranne.
Utrudnia dzieciom pracę także brak ołówków. Ponownie proszę o kilka ołówków w piórniku. Stale zatemperowanych.
Jeśli Państwo widzicie, że dziecko ma trudności w pisaniu literek, proszę w zeszytach dodatkowych w wielką linię lub kratkę ( dam do domu jutro) ćwiczyć w wolnych chwilach np, zamiast gier komputerowych.
Zaczynam zbierać kolekcję podręczników niepodpisanych. Uczulam: Niestety, wydawcy drukują wszystkie takie same książki!!! Dajcie dzieciom szansę rozpoznania swoich! Lub dajcie mi możliwość zidentyfikowania właściciela.

Tyle nazbierało się w czasie dzisiejszego dnia, pozdrawiam, do jutra. J.P.

 

 

 
UKS PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 13 września 2016 19:49

Zebranie członków UKS Olimpijczyk 23


We wtorek 20 września 2016r. o godz. 18.00 (sala 43) w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Podzamcze 9 odbędzie się Zebranie Członków UKS Olimpijczyk 23, na którym omówione zostaną zasady funkcjonowania pływackich klas profilowanych w roku szkolnym 2016/17.
Zwracamy się z prośbą o liczne przybycie.


Zarząd
UKS Olimpijczyk 23

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 68 z 70