Dzisiaj jest środa, 28 Paź 2020
Znajdujesz sie w:     Home 3a
Ogloszenia 2a
Witam serdecznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
czwartek, 01 września 2016 19:39

świeżo poznanych Rodziców uczniów klasy 1a! Witam też tych nieświeżo poznanych!

Ta strona tymczasowo będzie naszym komunikatorem. Do czasu okiełznania przeze mnie dziennika elektronicznego. Wtedy chyba będziemy mogli porozumiewać się dwustronnie.

Zacznę może od planu lekcji, bo pracujący Rodzice są tym najbardziej zainteresowani.

Poniedziałek: 10. 45- 16.15 pływalnia, zaj. ogólne 3x, zaj. komp., wf, religia

Wtorek: 8.00 - 14.25 zaj. ogólne 3x, pływalnia,

Środa: 8.55- 14.25 pływalnia (chłopcy- podział tymczasowy), zaj.ogólne 3x, j. angielski, pływalnia

Czwartek: 8.00 - 11.30 religia, zaj. ogólne 3x

Piątek: 10.45 - 16.15 pływalnia dziewczynki, zaj. ogólne 3x, j. angielski

Sobota i niedziela wolne!!!

Jeśli ktoś lubi " tabelkować " takie informacje, to ja się piszę na wersję w tabelce. Dziękuję!

Spotkałam się dzisiaj z przedstawicielem WSiP ( podręczniki) i dowiedziałam się, że otrzymamy je w przyszłym tygodniu, nie liczyłabym na jego początku.

Sprawdziłam ofertę ćwiczeń dodatkowych i zamawiam dla dzieci: Wyprawkę dwie części na cały rok - 12.72 x 2, Zajęcia komputerowe + CD - 7.92, zeszyt do ćwiczeń w pisaniu i zeszyt do ćwiczeń matematycznych, każdy po 8 zł, ortografia, zeszyt ćwiczeń ( na 3 lata) 7.92. Proponuje jeszcze słownik ortograficzny ( przetestowałam na poprzednich klasach), ale tutaj pozostawiam całkowitą dowolność wyboru, gdyż możecie już Państwo dysponować słownikiem. Chciałabym jednak, żeby to nie było tomiszcze dla dorosłych. Cena 15.92. Jeśli dobrze mój kalkulator obliczył, to jest to koszt 56 złotych i 28 gr. Plus słownik.

Te ćwiczenia zamówię przy pomocy p. Moniki ( proszę zapamiętać to imię, to mama Mikołaja z naszej klasy) jako przedstawicielki Rodziców. Chyba już jutro, żeby nie było przestojów.  Pieniądze zbierzemy na zebraniu, o czym jeszcze dodatkowo poinformuję. Proszę tylko o informację pisemną na jutro, kto zamawia słownik. Marian, Ty już masz!

Proszę się nie martwić o obiady, zawsze jestem z dziećmi i staram się pomóc. Proszę tylko dokładnie powiedzieć dzieciom, czy jedzą szkolne obiady. Bo często w pierwszej klasie słyszę: nie wiem! Mamy jutro bardzo napięty harmonogram: wycieczka po szkole, rysowanie, wykonywanie wizytówek, zabawy, wyjście na plac zabaw na wuefie. Ale znajdziemy też czas na jakąś przekąskę przygotowaną w śniadaniówkach. I na picie, dopóki nie zamówimy świeżej wody. Jestem przeciwniczką słodkich, gazowanych, kolorowych napojów.  Uzasadnienie przekażę na zebraniu.

Wydaje mi się, że o niczym nie zapomniałam. Ale to tylko mi się wydaje. Zaraz pewnie zadzwoni telefon i p. Monika wyżej wspomniana coś podpowie. Dziękuję, p. Moniko i pozdrawiam.

Dziękuję również dzisiejszym artystom: Marianowi, Ali i Mikołajowi za wspaniałą recytację! Bardzo mi się podobało!

Kończę, bo zrobiło się późno, a ja jestem "pisemna gaduła". Życzę Wam i dzieciom Szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

Poprawiony: czwartek, 01 września 2016 20:20
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 70 z 70